Чому з'являються бородавки і Як з ними боротися.

Бородавки - це невеликі доброякісні утворення на шкірі, що представляють собою розрісся епітелій. Найчастіше бородавки не доставляють людині неприємних відчуттів, але якщо вони розташовані на відкритих частинах тіла, то можуть викликати естетичний дискомфорт. Боротися з бородавками необхідно, але краще всього довірити це лікаря.
Інструкція
1
Колись на Русі існувало упередження, що бородавки передаються людям від жаб. Це, природно, не так. Лікарі пояснюють появу бородавок зараженням вірусом папіломи людини. Це дуже підступна інфекція, заразитися ви можете через дотик до предмета, за який брався хвора людина. Але, навіть потрапивши у ваш організм, вірус папіломи може довго «дрімати» і ніяк не проявляти себе.
2
З'явилися бородавки - це сигнал того, що у вас ослаблений імунітет. Іноді під бородавки «маскуються» і інші, більш небезпечні новоутворення. Тому консультація лікаря необхідна!
3
Існують декілька основних методів позбавлення від бородавок, до одного з яких слід вдатися, не чекаючи, поки дефект зникне сам, тому бородавки можуть рости і розмножуватися. Відповідне саме вам лікування повинен порадити лікар.
4
Найдешевший, досить ефективний і не залишає рубців метод видалення бородавок - кріотерапія. У цьому випадку лікар виморожує висипання рідким азотом. Для повного лікування потрібно кілька сеансів з перервами в 10 днів. До недоліків цієї процедури відносять її хворобливість і можливість ускладнення інфекцією.
5
Видалення бородавок хірургічним способом і лазером проводять під наркозом, тому болю ви не відчуєте. Мінуси цих процедур - можливість появи повторних висипань і рубців.
6
Рентген-терапія - безболісна і не залишає рубців процедура видалення бородавок. Єдиний її недолік - необхідність проведення декількох сеансів.
7
Процедуру електрокоагуляції проводять за допомогою електричного струму. На місці видаленої бородавки утворюється корочка, яка з часом відпадає. Переваги методу - можливість точно вибирати глибину впливу. Недолік процедури в тому, що якщо бородавка була надто великою, на її місці може залишитися рубець.
Корисна порада
Щоб після видалення бородавки не з'являвся знову, необхідно займатися зміцненням імунітету. Для цього приймайте вітамінні комплекси, проводьте більше часу на свіжому повітрі, робіть зарядку і правильно харчуйтеся.