Як почистити кеш в браузері Опера.

Кеш браузера призначений для зберігання інформації з відвідуваних сторінок. При повторному заході частина даних не скачується заново, а береться з кешу, що прискорює завантаження. Іноді, при виникненні будь-яких помилок, у користувача з'являється необхідність очистити кеш.
Вам знадобиться
  • - знання інтерфейсу браузера;
  • - програма CCleaner.
Інструкція
1
Для очищення кешу браузера «Опера» ви можете скористатися кількома варіантами цієї процедури. Так як існують різні версії браузера, конкретні послідовності команд можуть трохи відрізнятися. Якщо не спрацював один варіант, просто спробуйте інший.
2
Відкрийте «Сервіс» - «Видалити особисті дані». Відкриється віконце, в ньому натисніть на кнопку списку. Відзначте в цьому списку галочкою пункт «Кеш», зі всіх інших пунктів галочки зніміть. Натисніть кнопку «Видалити», кеш буде очищений. Це самий простий і зручний варіант. Ви можете точно так само видаляти та інші дані, присутні в списку.
3
Перейдіть по шляху «Сервіс» - «Загальні настройки» - «Розширені» - «Історія». Натисніть кнопку «Очистити» поруч із пунктом «Дисковий кеш». Також ви можете відзначити пташкою пункт «Очищати при виході» - в цьому випадку кеш буде автоматично очищатися при завершенні роботи браузера.
4
Введіть в адресному рядку браузера команду opera: about. У виведеної на екран інформації відшукайте шлях до кешу. Після цього відкрийте зазначену папку і видаліть всі її вміст.
5
Скористайтеся програмою CСleaner. З її допомогою можна очистити комп'ютер від старої непотрібної інформації, у тому числі і очистити кеш у всіх присутній на комп'ютері браузерів. Це особливо зручно, якщо вам треба прибрати всю інформацію про свою роботу на комп'ютері.
6
Не забувайте про те, що кеш є дуже важливою і легкодоступною «доказом», здатної розповісти досвідченому користувачеві про те, які сайти ви відвідуєте. Якщо ви не хочете, щоб хтось шпигував за вами, вчасно очищайте кеш браузера. Крім того, очищайте і журнал відвіданих сторінок. У «Опері» для цього достатньо клікнути мишкою біля лівої кромки вікна. Відкриється бічна панель. У ній знайдіть пункт «Історія», потім клацніть правою кнопкою мишки по обраному періоду (сьогодні, вчора, на цьому тижні, в цьому місяці, раніше) і виберіть в контекстному меню «Видалити».