Як Вконтакте видалити створені списки друзів.

Постійно виникає потреба створювати нові списки друзів, потім їх редагувати. Разом з цим з'являється така проблема: як видалити старі списки друзів з Вконтакте. На перший погляд здається, що це - всього лише список, і нічого складного в його створенні або видаленні немає, але все-таки є деякі проблеми, пов'язані з їх видаленням.
Інструкція
1
Якщо у вас виникла необхідність прибрати непотрібні списки друзів, тоді в даному розділі знайдіть опцію «Редагувати». Виберіть будь-який список і натисніть опцію «Видалити».
2
Існує й інший спосіб видалення списків друзів. У розділі «Мої друзі» виберіть будь-який непотрібний список. Поруч з ним ви побачите опцію «Видалити список». Натиснувши на цей напис, ви зможете швидко позбутися від будь-якого обраного вами списку.
3
Також у кожної людини, який володіє сторінкою Вконтакте, є не тільки списки друзів, але і небажані передплатники, від яких дуже складно позбутися. Досі видалити своїх передплатників практично неможливо. Однак, все-таки є пара способів видалення передплатників. Надішліть користувачеві повідомлення, щоб він сам пішов зі списку ваших передплатників. Або занесіть людини, що підписалась на вашу сторінку, в чорний список. Після цього він автоматично видаляється зі списку ваших передплатників. Крім того, можна правильно налаштувати приватність повідомлень на вашій сторінці, і цим захистити себе від небажаних людей, а залишити доступ тільки своїм друзям.
4
Ось так просто видалити непотрібні списки друзів і небажаних людей з передплатників. А краще не заносити в списки тих людей, з якими ви надалі не збираєтеся спілкуватися або знаєте, що спілкування надовго не затягнеться. Тоді й не доведеться нікого видаляти.
Корисна порада
Кожен запис має свою функцію, яка дозволяє написати повідомлення, створити список або видалити його. Також є функція сортування друзів по якимось певним критеріям, наприклад, однокласників можна додавати в один список, друзів по захопленнях - в іншій. Ця можливість зручна тим, що можна обмежити доступ неприємних для вас людей до вашої сторінці. Для зручності користувачів всі друзі розміщуються в списках по рейтингу відвідуваності і частоті спілкування. Звичайно, по закінченню деякого часу, з'являється необхідність видалити, зайвих і небажаних друзів. У цьому, звичайно ж, немає нічого жахливого, так як все має властивість змінюватися, в тому числі й інтереси, переконання і захоплення. Приходять нові друзі, з якими спілкуватися приємніше, старі зв'язки втрачаються, тому списки весь час доводиться «підчищати».