Як зробити 3D окуляри вдома.

Для перегляду фільмів, представлених в 3D форматі, можна придбати окуляри промислового виробництва. Однак ви можете виготовити їх і в домашніх умовах. Ви отримаєте найпростіший зразок таких окулярів, які будуть називатися анагліфние.
Вам знадобиться
  • - старі окуляри;
  • - картон;
  • - ножиці;
  • - пластик;
  • - маркери;
  • - фарба для принтера;
  • - клей;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Для виготовлення анагліфних очок візьміть старі сонцезахисні або звичайні окуляри для оправи. Витягніть з оправи окулярів скла. Якщо таких окулярів немає, зробіть оправу з картону або пластику.
2
Приготуйте прозорий пластик: він буде потрібно для виготовлення кольорових світлофільтрів. Його можна вирізати, наприклад, з непотрібних пластикових пляшок або взяти з інших пластмасових виробів. В ідеалі у вас повинен бути прозорий пластик синього і червоного кольорів.
3
Прикладіть приготовлену оправу до пластика і намітьте контури майбутніх стекол. Якщо ви виготовляли оправу самостійно, вставте в картон прямокутники із пластику, які підходять до вашої оправі за розмірами. Краю стекол приклейте надійним клеєм, щоб вони добре трималися в оправі.
4
Рівномірно зафарбуйте одне скло синім маркером, а інше - червоним. В процесі фарбування маркером фарбу потрібно наносити тільки з одного боку. Плавно проводите маркером по поверхні, залишаючи рівні горизонтальні лінії. Не варто починати розфарбовування з кутів. Дайте зафарбованим стеклам добре висохнути. Можна використовувати фарбу для картриджа принтера. Червоне скло розташуйте так, щоб через нього дивився праве око, синє - лівий.
5
Ваші анагліфние окуляри готові до використання. Варто врахувати, що окуляри промислового виробництва виграють в якості в порівнянні з виготовленими самостійно. У першу чергу це відноситься до кольорових лінз. Лінзи, пофарбовані в заводських умовах, дають більш чітке об'ємне зображення і виробляють набагато більш сильний візуальний ефект.
6
Не варто забувати і про те, що перегляд фільмів через 3D окуляри протипоказаний при деяких захворюваннях очей, центральної нервової системи та головного мозку. Людям, страждаючим вегето-судинну дистонію, а також дітям до 6 років дивитися фільми в подібних окулярах не рекомендується.