Як видавати зарплату.

За трудовим Кодексу РФ зарплату необхідно виплачувати не менше двох разів на місяць. Вона не може бути нижче встановленого мінімуму, до якого додають премію, компенсації і районний коефіцієнт. Мінімальна зарплата повинна виплачуватися підприємством незалежно від будь-яких показників праці співробітника.
Інструкція
1
Підприємство не може відправляти працівників у відпустку за свій рахунок у зв'язку з відсутністю виробничої діяльності. Це вважатиметься простоєм з вини роботодавця. За статтею №157 ТК РФ такий простий необхідно оплачувати в розмірі не менше 2/3 суми середнього заробітку, але не нижче встановленого законом МРОТ. Оплачувати час простою потрібно 2 рази на місяць з рівноцінними проміжками часу.
2
Безпечним вважається варіант відходу усіма співробітниками у відпустку за сімейними обставинами. Якщо інспектор з праці виявить, що виробництво працює, можуть звинуватити підприємство в невиплаті зарплати. А цього стаття №2 ТК РФ не допускає. Трудова інспекція може оштрафувати підприємство за такі дії. На додачу до штрафу підприємство зобов'яжуть заплатити всім співробітникам. Після цього трудова інспекція перевірить виконання підприємством приписів. МРОТ в різних районах може розрізнятися.
3
Необхідна трудовим законодавством правило виплачувати зарплату не менше 2 разів на місяць багато підприємств порушують. Співробітників просять написати заяву про бажання отримувати зарплату один раз на місяць. Такі заяви протизаконні. Перевірка трудової інспекції загрожує підприємству штрафом. При повторній ситуації - головбуха і керівника підприємства знімуть з посад.
4
При виплаті зарплати 2 рази на місяць - податки можна сплачувати один раз за звітний місяць. Тому видаючи аванс - податки можуть оплачуватися також як і при зарплаті один раз на місяць.