Як вивести солі з організму.

В організмі здорової людини надлишки солей виводяться через нирки. При порушенні обміну речовин або незбалансованому харчуванні солі починають відкладатися в організмі, сприяючи розвитку різних захворювань.
Вам знадобиться
  • - брусниця;
  • - парасольки дикої моркви;
  • - гречка;
  • - кефір;
  • - рис.
Інструкція
1
Пийте більше рідини. Дорослій людині необхідно в середньому близько 2 літрів води в день. При нестачі води обмінні процеси в організмі загальмовуються, і виведення солей відбувається менш активно.
2
При хронічних порушеннях в сольовому обміні необхідно звернутися до лікаря. Виявити надлишок тих чи інших солей в сечі можна навіть у домашніх умовах. Зберіть в банку ранкову сечу і дайте їй відстоятися добу. Білий осад на стінках дають фосфати, лужні і кальцієві солі. Червоні кристали вказують на надлишок сечової кислоти. Якщо на дні банки з'явився чорний або червоний осад, в організмі накопичуються оксалати.
3
Білі солі часто накопичуються в хребті, викликаючи остеохондроз. Позбутися від них можна, якщо пити чай з дикої моркви. Один сухий парасольку моркви з насінням залийте в склянці окропом і дайте настоятися. Пийте чотири рази на день по чверті склянки. Від лужних і кальцієвих солей добре очищає організм настій брусниці. Свіжими ягодами заповнюють третину ємності, заливають водою і залишають на добу. Брусничний настій можна пити замість звичайного чаю або кави.
4
Хорошим засобом для виведення солей вважаються рис і гречана крупа. Залийте ввечері 2 столові ложки меленої гречки склянкою кефіру, перемішайте і з'їжте вранці. Всього п'ять днів такого сніданку допоможуть вам очистити організм і суттєво поліпшити обмін речовин. На ніч залийте 3 столові ложки рису літром води. Вранці злийте воду, залийте свіжу і прокип'ятіть 5 хвилин. Знову злийте воду і знову кип'ятіть 5 хвилин. Цю процедуру необхідно повторити чотири рази. Зварений таким чином рис необхідно з'їсти і після цього 3:00 утримуватися від прийому їжі. В цьому випадку рис виконує функцію сорбенту. Він витягає з організму і виводить солі.
5
Пам'ятайте, що займатися виведенням солей в домашніх умовах не рекомендується людям з хронічними захворюваннями нирок і печінки. Також небезпечні подібні процедури можуть бути для гіпертоніків і людей з порушенням обміну речовин.