Машина не хоче заводитися в мороз. Що робити ?

Як бути, якщо автомобіль, всю ніч простояв на морозному зимовому повітрі, відмовляється заводитися? З такою проблемою може зіткнутися автолюбитель, який не має опалювального гаража. Двигун, що відмовляється запускатися, доставляє масу незручностей і стає причиною поганого настрою. Секрети бувалих водіїв допоможуть впоратися з цією ситуацією.
Вам знадобиться
  • - силіконова змазка;
  • - гаряча вода;
  • - запальничка;
  • - запасні свічки запалювання;
  • - запасний акумулятор .
Інструкція
1
Відкрийте салон автомобіля. Першочергове завдання водія, охочого завести двигун свого промерзлого автомобіля, полягає в тому, щоб дістатися до замку запалювання. Нерідко дверний замок за ніч міцно замерзає, не дозволяючи провернути ключ. Щоб двері машини не промерзали, завчасно промажьте силіконовою змазкою гумові ущільнювачі. Якщо водійські двері як і раніше не піддається, спробуйте відкрити інші двері: це може виявитися більш легким завданням.
2
Підготуйтеся заздалегідь до можливих неприємностей з відкриттям дверей в лютий мороз. Закип'ятіть чайник перед відходом з будинку і прихопіть з собою окріп. Обдайте гарячою водою неподдающийся замок, щоб розтопити дрібні частки льоду, що заважають провернути ключ. У деяких простих випадках окріп цілком може замінити запальничка або прикурювач, запозичений у побратимів-автомобілістів.
3
Опинившись в салоні автомобіля, не намагайтеся включати стартер більш ніж на 10-15 секунд, щоб його не перевантажити. Перш ніж провернути ключ у замку запалювання, увімкніть будь-який електроприлад (наприклад, радіо чи дальнє світло). Це допоможе підготувати акумулятор до роботи і злегка «розігріти» його. Безпосередньо ж перед включенням стартера всі електроприлади відключіть.
4
Трохи «Потренувавши» таким чином акумуляторну батарею, включіть запалення. Якщо двигун після двох-трьох спроб не заводиться, спробуйте вичавити до відмови акселератор і після цього включіть стартер. В результаті будуть продуті камери згоряння, де могло зібратися зайве паливо.
5
В автомобілі, обладнаному механічною коробкою зміни передач, включайте стартер, попередньо вичавивши педаль зчеплення. Коли двигун запуститься, ще кілька хвилин не поспішайте звільняти педаль. Це дозволить двигуну краще вработаться і охоронить коробку зміни передач від передчасного зносу.
6
Якщо вжиті заходи не дозволили завести двигун, вийміть свічки запалювання і прокалите їх. Можливо, що свічки доведеться замінити. Причина проблем з запуском може полягати також в низькому заряді акумулятора. Якщо перевірка підтверджує це, Підзарядіть батарею або замініть її на свідомо справну.