Хурма: Як ласувати нею цілий рік.

Урожай хурми дозріває в жовтні-листопаді в місцевості, клімат якої підходить для цього теплолюбного дерева. До кінця зими прилавки овочевих магазинів будуть заповнені яскравими плодами, що містять калій, залізо, фосфор, кальцій, магній і великий набір вітамінів. Сезон хурми щодо недовгий, але є ряд способів запасти про запас ці апетитні фрукти.
Вам знадобиться
  • - морозильна камера;
  • - пластикові пакети;
  • - ніж з лезом з нержавіючої сталі.
Інструкція
1
Свіжу хурму можна спробувати зберегти в умовах зниженої температури. Відберіть стиглі, але не встигли замерзнути плоди без чорних крапок і пошкоджень на шкірці. Акуратно розмістіть фрукти в холодильній камері і тримайте їх при температурі від 0 до 2 градусів. Вологість повітря в місці зберігання повинна складати близько 80-90%. Такі умови вважаються підходящими не тільки для хурми, але і для свіжої зелені.
2
Інший спосіб зберігання хурми полягає в її заморожуванню. Вимийте і висушіть вибрані фрукти, розкладіть їх у пластикові пакети і відправте в морозильну камеру. При температурі -25 градусів фрукти надовго збережуть свій приємний смак.
3
Перед вживанням в їжу заморожену хурму відтають. Для цього помістіть плоди в холодну воду. Зріжте десертним ножем зріжте підставу фрукта в місці, де він кріпиться до плодоніжки так, щоб хурма стійко стояла на тарілці. Солодку серцевину вибирайте десертною ложкою.
4
Хурму, яка піде на приготування солодощів, можна заморозити часточками. Розріжте вибрані плоди керамічним ножем або лезом з нержавіючої сталі, щоб скибочки не потемніли. Розфасуйте хурму з пластикових пакетах і відправте в морозильну камеру.
5
Продовжити сезон хурми можна, посушити фрукти. Відберіть для такої обробки стиглі плоди, міцно тримаються на плодоніжках. Як правило, в сушку йдуть сорти без кісточок. Можете запасти цим способом фрукти з в'язким присмаком, оскільки після сушки його не буде помітно. Зріжте з хурми шкірку і розвісьте фрукти на міцній мотузці, обв'язавши нею хвостики так, щоб плоди не стикалися боками.
6
Повісьте гірлянду в добре провітрюваній тіні. Періодично міняйте положення в'язанки так, щоб фрукти рівномірно просушилися. Готова хурма наполовину зменшиться в обсязі й покриється світлим нальотом з кристаликів цукру. Щоб сушені плоди не злипалися, пересипте їх невеликою кількістю кукурудзяної муки і тримайте в ємності, вистеленої вощеної і звичайним папером.