Як очистити систему.

З часом в системі набираються непотрібні ярлики, файли і програми, частина з яких не працює, а інша і зовсім не потрібна. Все це уповільнює роботу комп'ютера, збільшується час завантаження. Періодично систему необхідно очищати від непотрібних елементів, після чого вона знову почне швидко працювати.
Інструкція
1
Видаліть всі непотрібні папки, файли і програми, якими ви тривалий час не користуєтеся. Програми видаляйте тільки з папки «Установка та видалення програм», розташовується вона в папці «Мій комп'ютер». Ярлики і непотрібні файли видаляються з місця їх розташування в комп'ютері.
2
Очистіть корзину. Вона виробляє збір всіх віддалених ярликів і файлів, які також уповільнюють роботу системи.
3
Перезавантажте комп'ютер, всі оновлення вступають в силу тільки після цього.
4
Для повного очищення системи від непотрібних елементів встановіть програму «CCleaner». Після установки натисніть на ярлик і відкрийте його. Програма англійською мовою. Натисніть «Analyze» - аналіз системи, потім «Run Cleaner» - очистити, у вікні виберіть «Ok» - підтвердження очистки. Повторюйте процедуру до тих пір, поки не буде проведений аналіз всіх частин системи, які відображаються в лівій стороні вікна програми «CCleaner». Програма не працює в автоматичному режимі, тому після перевірки та очищення однієї частини системи, її потрібно запускати знову натисненням кнопки «Analyze». Час роботи програми буде залежати від наповненості вашої системи, вона видаляє тільки порожні ярлики, пошкоджені файли і т.д.
5
Перезавантажте систему після аналізу і очищення її за допомогою програми «CCleaner». Ви відразу помітите поліпшення в роботі комп'ютера, він стане швидше працювати.
Зверніть увагу
Як «почистити» Windows? Якщо ви останнім часом стали помічати, що ваш комп'ютер «гальмує», можливо, не варто встановлювати заново систему або викликати фахівця, щоб він подивився, «що там таке?» ... Часто проблему можна усунути самостійно. Я підкажу кілька способів того, як трохи прискорити роботу комп'ютера і провести профілактичну «чистку» системи.
Корисна порада
Назва: CCleaner Аналог: Acronis Privacy Expert Suite Розмір: 2,8 мб (Standard), 830 кб (Portable) Сайт: В процесі роботи в системі неминуче накопичується багато різного "сміття": тимчасові файли, файли журналів системи , старі ключі реєстру та інше, інше, інше .. [...] ПО в Рунеті за 10.10.2008 Рубрика: Новини 11 жовтня 2008 CCleaner - пора почистити систему CCleanerАналог: Acronis Privacy Expert SuiteРазмер: 2,8 мб (Standard), 830 кб [...]