Як швидко прибрати живіт чоловікові.

Великий живіт являє собою одну з найбільш неприємних проблем для чоловіків. Щоб позбутися його, необхідно завзятість і достатню кількість часу. Однак, існують невеликі хитрощі, що дозволяють прибрати живіт максимально швидко.
Інструкція
1
Поставте собі мету. Ви повинні чітко знати, скільки зайвих кілограмів хочете скинути і як бажаєте виглядати. Можливо, вам потрібен просто невеликий і плоский живіт, або ж рельєфний і жорсткий. Напишіть все це на листку паперу і повісьте його так, щоб він був завжди на виду.
2
Перегляньте ваше харчування. Уникайте переїдання, почніть харчуватися частіше, але маленькими порціями. Регулюйте кількість вступників поживних речовин: кількість білків на добу не повинно перевищувати 1 г на вагу власного тіла, вуглеводів - 3-4 м Жири в раціоні повинні бути присутніми в мінімальній кількості.
3
Відмовтеся від використання особистого транспорту. Пересувайтеся по місту пішки або на велосипеді. Так ви будете спалювати більше калорій і зможете нормалізувати обмін речовин. По можливості робіть ранкові та вечірні пробіжки.
4
Почніть виконувати вправи для м'язів живота. Можна записатися в тренажерний зал, але якщо вам дороги особистий час і кошти, займайтеся будинку. Найпростіше вправа - лягти на спину, завести руки за голову і почати піднімати корпус, напружуючи лише м'язи преса, після чого опускати на вихідну позицію. Необхідно щодня нарощувати кількість повторень. Виконуйте не менше 3 підходів, від 30 до 100 повторень у кожному.
5
Не забудьте про опрацювання бічних м'язів преса. Для цього можна виконувати скручування під час підйомів корпусу або ж робити обертання в сторони, стоячи або сидячи. Також потрібно зосередити увагу на нижній частині преса: виконуйте підйоми прямих ніг до корпусу, повиснувши на перекладині, або лежачи на спині.
6
Займіться плаванням. Воно приводить в тонус всі м'язи, нормалізує обмін речовин, що обов'язково позначиться на зовнішньому вигляді вашого живота. Однак заняття повинні бути інтенсивними, з практикованием різних видів плавання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YOpSRM4GVdg
Зверніть увагу
Вважається, що більшість чоловіків хочуть мати стрункі і красиві м'язи живота, тобто - прес. Перед тим як накинутися на вправи, і вимотувати себе великою кількістю повторень, потрібно ознайомитися з мінімальною базовою теорією. Адже тільки так ви зможете швидко накачати прес. Знаючи механіку роботи преса, ви зможете грамотно виконувати будь-які вправи, без включення в роботу інших м'язів.
Корисна порада
Бажаючи мати красивий, пружний, підтягнутий живіт, люди завжди згадують заповітні кубики. Швидко накачати прес кубиками під силу не кожному, адже все залежатиме від первісного стану м'язів живота і від тієї жирового прошарку, яка накопичилася до нинішнього моменту.