Як можна вилікувати склероз.

Склероз - сполучне ущільнення будь-якого органу або тканини. Це не самостійне захворювання, а патоморфологічне прояв основної хвороби. Ознаками склерозу є розлад зору, порушення чутливості шкіри, поява м'язових судом і т.д. Лікування можна проводити як медичними, так і народними засобами.
Інструкція
1
Зверніться до лікаря для встановлення точного діагнозу. Якщо підтвердиться наявність склерозу, вам будуть прописані гормональні протизапальні засоби, а також ліки, що діють на певну ділянку організму, залежно від типу захворювання. Приймайте їх строго за приписом.
2
Почніть виконувати комплекс спеціальних заходів, щоб придушити вогнище захворювання. Змініть щоденний раціон і відмовтеся від шкідливої їжі, що містить канцерогени. Регулярно очищайте організм від солей, шлаків і патогенних мікроорганізмів. Не забувайте зберігати віру в одужання і підтримувати стан внутрішнього спокою.
3
Скористайтеся народними засобами, якщо медичне лікування не зробило належного впливу. У боротьбі зі склерозом добре допомагає порошок кори верби. Приймайте його по 1 г, тричі на день до їди. Курс лікування триває 2 тижні, потім слід семиденний перерву, після якої лікування повторюється знову. Проведіть 3-5 курсів. Потім рекомендується тижневе голодування, щоб вивести з організму надлишки саліцилової кислоти. Контролюйте самопочуття в процесі лікування. При виникненні побічних явищ знижуйте дозу порошку або повністю припиняйте його прийом.
4
Спробуйте застосувати для лікування склерозу нікотинову настоянку. «Джерелом» може послужити тютюн з пачки цигарок. Помістіть його в чисту банку на 200 мл, залийте до самого верху спиртом (або горілкою), закрийте щільно кришкою і витримайте в два тижні холодильнику. Отриману настойку струсіть і процідіть через складену марлю. Ви повинні отримати близько 150 мл лікарського засобу, готового до використання. Приймайте по 1 краплі, підвищуючи дозу через кожні 3 дні, потім підвищуйте дозу на 1 краплю. Курс займає 42 дні, після чого порція знову знижується до 1 краплі раз на три дні, і при необхідності лікування повторюється.