Як перевести гроші з Яндекса на qiwi.

Яндекс.Деньги і QIWI є одними з найпопулярніших у росіян платіжних систем. Однак нерідко з'являється необхідність перевести гроші з однієї платіжної системи в іншу, що може викликати певні труднощі.
Вам знадобиться
  • - карта QIWI Visa Virtual;
  • - карта Яндекс.Деньги;
  • - сервіс обміну електронних валют.
Інструкція
1
Платіжна система Яндекс.Деньги пропонує своїм клієнтам кілька способів виведення грошей, проте з деяких пір прямого перекладу на QIWI-гаманець серед них немає. Тим не менш, існує досить багато способів перевести гроші з Яндекса на giwi, що відрізняються рівнем складності та стягнутої за переклад комісією.
2
Зайдіть в свій особистий кабінет на сайті QIWI і випустіть карту QIWI Visa Virtual. Вартість випуску віртуальної карти - 10 рублів. Після цього ви можете виводити на неї кошти з Яндекс.Денег так само, як і на будь-яку іншу карту VISA. Час перекладу грошей з Яндекса на giwi зазвичай становить близько доби.
3
Замовте банківську карту Yandex Money. Вартість доставки по Росії - 149 рублів, в будь-яку іншу країну світу - 199 р. Карта належить до системи MasterCard, її номером буде номер вашого гаманця в системі. Після цього ви зможете поповнювати рахунок в QIWI безпосередньо з цієї картки. Як варіант, можна просто зняти кошти з даної карти в банкоматі і покласти їх на рахунок в QIWI в будь-якому терміналі цієї платіжної системи.
4
Поповніть рахунок свого мобільного телефону з Яндекс.Денег. Після цього поповните гаманець QIWI з рахунку мобільного телефону. Але необхідно врахувати, що при цьому способі комісія може досягати 10%.
5
Скористайтеся одним з численних мережевих обмінних пунктів. При використанні обмінників обов'язково звертайте увагу на стягнуту комісію, у різних операторів вона може істотно відрізнятися. Великі суми краще переводити через банківські карти або користуватися перевіреним обмінним пунктом.
6
Прив'яжіть свій гаманець в сервісі Яндекс.Деньги до платіжної системи WebMoney. Після цього ви зможете виводити гроші з Яндекса з комісією 4,5 відсотка. Точно так само можна прив'язати один до одного гаманці в WebMoney і QIWI, комісія за переказ між системами становить 3%. Таким чином, ви зможете переводити кошти з Яндекс.Денег в QIWI в два етапи за 7,5%.