Як малювати аніме.

Аніме - це японські мультфільми. Також цим словом називають і характерну для цього жанру рисовку. Навчитися малювати аніме персонажів досить просто. Потрібно лише засвоїти основні риси цього стилю.
Вам знадобиться
  • - простий олівець; - Ластик; - Папір; - Кольорові олівці чи фарби.
Інструкція
1
Всі герої аніме серіалів володіють загальними рисами: у них великі очі, маленькі роти і схематично позначені носи. У деяких персонажів можуть бути непропорційно довгі ноги.
2
Підготуйте матеріали для малювання. Візьміть звичайний альбом з щільною білим папером і м'який простий олівець. Олівці для малювання краще заточувати ножем, а не стругачкою. Ножем можна зрізати кінчик грифеля під кутом. Такий олівець зручно використовувати і для тонких ліній і для штрихування.
3
Зробіть попередню розмітку. Проведіть вертикальну лінію в центрі листа - це зростання вашого аніме персонажа. Відзначте на лінії шість рівних відрізків. Верхнім відрізком буде голова. Три нижніх відрізка йдуть на ноги. Позначте ширину плечей і таза. Обрисуйте контури тулуба. Схематично зобразіть руки.
4
На місці голови намалюйте овал і розділіть його на дві половини тонкою горизонтальною лінією. На лінії двома точками відзначте центр очей. Зробіть два горизонтальних штриха на місці нижніх повік.
5
Орієнтуючись на позначення нижніх повік, домалюйте верхні повіки, райдужну оболонку і зіниці. Зверніть увагу, що райдужка і зіниця в аніме рідко бувають ідеально круглими. Найчастіше вони витягнуті вертикально. Над верхніми століттями намітьте тонкі брови.
6
В центрі обличчя намалюйте ніс. Він повинен бути невеликим і не деталізованим. Намітьте вуха, приблизно рівні по висоті віддалі від кінчика носа до перенісся. Намалюйте невеликий рот. Для цього достатньо просто провести невелику горизонтальну лінію під носом. Промальовувати губи необов'язково.
7
Лінію росту волосся розташуйте високо над очима. Волосся малюйте окремими пасмами. Виходячи з характеру вашого героя, зробіть його зачіску акуратною або недбалої, простою або складною.
8
Прорисуйте фігуру персонажа. Малювати аніме на цьому етапі слід так, як і звичайну фігуру людини в техніці класичного малюнка.
9
Зітріть ластиком допоміжні лінії і розфарбуйте малюнок.
Зверніть увагу
Для того, щоб намалювати дівчину олівцем поетапно, потрібно правильно розташувати її руки, долоні, ноги і ступні, орієнтуючись по лініях побудови. Подивися, як права нога зігнута під гострим кутом до лівої. Ліве стегно закрите правою ногою, а ліве плече притиснуто до тулуба.
Корисна порада
Як малювати аніме дівчат поетапно. Крок 1. Перш ніж ми почнемо малювати нашу дівчину аніме, намалюємо певні ескізи, які нам підсоблять в процесі малювання. Робимо перший начерк голови. Для цього малюємо своєрідну овальну фігуру у фокусі якої малюємо руководствующіі лінії, так як ти помічаєш на візерунку, які нам підсоблять в процесі малювання особи.