Як зняти кришку з телефону. Як поміняти корпус у nokia 5230 самому відео.

Часто при зміні знімних панелей телефону багато людей приходять до того, що зібрати пристрій вже не представляється можливим. Беручи до уваги цей факт, перед самостійною зміною телефонної панелі, вам слід дізнатися, як зняти кришку з телефону і саму панель для її подальшої заміни.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, змінна панель, кухонний ніж.
Інструкція
1
Для початку зробіть на аркуші паперу начерк заднього профілю вашого телефону . Це потрібно для того щоб під час подальшого складання не заплутатися з місцем розташування певних гвинтиків. Намалювавши схему телефону , ви можете приступити до зняття його панелі. Для цього, знявши задню кришку, витягніть з пристрою акумуляторну батарею.
2
Розбирання панелі. Після того, як ви витягнете батарейку з телефону , вам стануть доступними гвинтики, що фіксують панель. Відкручувати їх слід по черговості (враховуючи їх маленький розмір, в якості викрутки ідеально підійде вістрі кухонного ножа). Відкрутивши один гвинтик, відзначте його розташування на раніше намальованої схемою і покладіть у відповідне місце малюнка. Подібним чином відкрутіть всі гвинтики, після чого, можете знімати саму панель.
3
Крім гвинтового кріплення панелі, її також фіксують пластикові зчепи самого виробу. Для того щоб зняти стару панель, позбавте її від старих зчепів (уважно огляньте корпус, щоб зрозуміти, яким чином до нього кріпиться панелька).
4
Знявши стару панель з пристрою, можете надіти на нього нову. Зафіксувавши її за допомогою пластикових зчепів, закрутіть гвинтики в тому ж порядку, в якому вони перебували до моменту розбирання. Вставивши сім-карту і акумулятор, закрийте кришку та увімкніть телефон.
На багатьох автомобілях старого зразка мається масивна і громіздка задня панель, яка при русі дуже сильно шумить і гуркотить, створюючи дискомфорт для водія і пасажирів. Як правило, вона складається з крил і бампера. Демонтуючи задню панель, використовуйте надійні та високоякісні слюсарні інструменти, такі як розвідний ключ, плоскогубці, викрутки, електродриль і різні номінали ключів.
Інструкція
1
Зазвичай задня панель кріпитися до кузова за допомогою масивних болтів і гайок. Якщо гайку вдається свінтіть відразу, використовуйте масло або солідол для змащення і тоді з часом ви зумієте її відкрутити. Перед початком робіт надіньте змінний одяг, захисні окуляри і рукавиці - таким чином, ви захистите себе від травм, забитих місць і забруднень.
2
У разі якщо задня панель автомобіля наглухо приварена до кузова, для її демонтажу використовуйте газове зварювання. Щоб не було вибуху, також зніміть паливний бак автомобіля. Розрізаючи зварюванням метал, котрий поєднує кузов і задню панель, дійте з максимальною обережністю і уважністю, так як будь-яке необережне і незручне рух може привести до пошкодження інших частин кузова, які знаходяться поруч. Чітко позначайте маркером або чорнилом майбутні розрізи - таким чином, ви не відріже зайву частину кузова, яку в іншому випадку доведеться ремонтувати. Знімайте відрізану задню панель з максимальною обережністю, і ви не пошкодити багажник, паливний бак і бічні сторони кузова. Якщо ви самостійно не можете зняти задню панель, зверніться на СТО, де досвідчені професіонали з допомогою сучасного обладнання вирішать вашу проблему в найкоротші терміни.
3
Знявши задню панель, ви значно поліпшите зовнішній вигляд вашого авто і зможете поставити нову сучаснішу панель, яка безумовно сподобатися вашим знайомим і друзям. На сьогоднішній день панель автомобіля можна зробити на замовлення, або купити вподобану модель в прилеглому магазині автозапчастин. Ретельно підбирайте майбутню задню панель, так як від неї залежить привабливість зовнішнього вигляду вашого авто. Намагайтеся зробити так, щоб її розфарбування добре вписалася у загальну кольорове оформлення автомобіля. В ході експлуатації задньої панелі постійно стежте за її функціональним станом і в разі появи сторонніх шумів відразу ж звертайтеся в автомайстерню.