Як встановити Опера Міні.

Опера є одним з найшвидших і потужних браузерів для ПК і ноутбуків. Існує також Opera Mini - безкоштовна програма для мобільних пристроїв, що дозволяє не тільки користуватися звичним інтернетом, а й економити на завантажуваних даних завдяки унікальній технологією стиснення, використовуваної браузером Opera.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон з активною сім-картою;
  • - інтернет-з'єднання;
  • - ПК або ноутбук;
  • - usb-кабель;
  • - необхідне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Для того щоб встановити на свій мобільний телефон Оперу, необхідно завантажити дану програму. Для цієї мети використовуйте офіційна адреса сайту m.opera.com, набравши його в нинішньому браузері. Виберіть необхідну програму. Виберіть папку, в яку бажаєте помістити завантажену програму. Натисніть «Зберегти». Через кілька секунд програма Opera найактуальнішою версії виявиться в зазначеній папці. Після завершення процесу скачування натисніть "Відкрити".
2
У вікні ознайомтеся з Ліцензійною угодою. Позначте "Я приймаю/Да». Далі відбудеться процес установки програми Opera Mini. Це займе кілька секунд. Коли установка закінчиться, в папці «Браузер» мобільного телефону з'явиться ярлик браузера Opera Mini.
3
Для запуску браузера Opera натисніть на даний ярлик. Виберіть тип з'єднання gprs або wi-fi. Браузер Opera Mini запущений.
4
Встановити програму Opera Mini на мобільний телефон можна також і за допомогою ПК або ноутбука. Для цього підключіть за допомогою usb-кабеля мобільний телефон до комп'ютера. Через браузер ПК відкрийте сайт opera.com. Перейдіть на сторінку програмного забезпечення для мобільних телефонів. Виберіть «Майстер завантаження». У списку виробників і моделей виберіть найменування свого мобільного телефону і його модель. На сторінці сайту з'явиться пропозиція про вибір програмного забезпечення. Виберіть підходящу версію програми Opera Mini. Натисніть і виберіть мову. Скачайте даний файл.
5
Синхронізуйте роботу комп'ютера і мобільного телефону за допомогою спеціальної програми, що йде в комплекті з телефоном. Знайдіть в ній ярлик «Додатки» («Установка програм»). Клікніть на нього і у вікні вкажіть шлях до завантажити файлу Opera Mini. Завантажте програму в мобільний телефон. Після завершення закачування клікніть «Продовжити». Виберіть місце для установки і знову клікніть «Продовжити». Програма Opera Mini буде успішно встановлена в мобільний телефон.
Популярний браузер Opera також має два різновиди додатків для мобільних пристроїв. Це Opera Mini і Opera Mobile. Обидві ці програми ви можете використовувати для установки в ваш КПК .
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Завантажте установник додатки Opera Mini або Opera Mobile в пам'ять вашого КПК. Ви можете завантажити його з офіційного сайту Opera або з будь-якого іншого ресурсу для завантаження програмного забезпечення до мобільних пристроїв. В обов'язковому порядку перевірте установник на віруси, особливо якщо ви скачували його не з офіційного сайту розробника програмного забезпечення.
2
Підключіть ваш КПК до комп'ютера за допомогою бездротового з'єднання або за допомогою USB-кабелю, що йде в комплекті. Створіть між пристроями в режимі накопичувача і скопіюйте в пам'ять КПК установник мобільного додатку Opera, при цьому запам'ятайте папку, в яку ви виконували копіювання файлу, оскільки вам потрібно буде знайти його в телефоні.
3
Вимкніть мобільний пристрій від комп'ютера і зайдіть в оглядач файлів. Знайдіть установник додатки браузера Opera в папці, в яку ви його копіювали і запустіть інсталяцію. Якщо додаток запросить дозвіл доступу в інтернет, натисніть на підтвердження. Запустіть програму зі списку додатків, встановлених в ваш КПК.
4
Якщо у вас є можливість, скачайте додаток Opera з браузера вашого мобільного пристрою. Для цього також зайдіть на офіційний сайт розробника програмного забезпечення і виконайте збереження файлу інсталяції браузера в пам'ять мобільного пристрою. Потім запустіть установку додатка з відповідного меню вашого КПК.
Зверніть увагу
При пошуку програмного забезпечення за допомогою браузера мобільного пристрою більше вірогідність того, що ви скачаєте браузер, підходящий платформі вашого телефону. Але тут також є недолік, ви зможете перевірити його на віруси тільки за наявності спеціального програмного забезпечення в КПК, що зустрічається вкрай рідко.
Корисна порада
Ознайомтеся з умовами функціонування даного браузера в режимі використання сім-карти вашого оператора для виходу в інтернет.