Вибираємо зимові чоботи. Що потрібно знати перед походом в магазин.

Суровой російської взимку не обійтися без теплого взуття. Сьогодні асортимент зимових чобіт задовольняє будь-які запити покупців, однак при покупці бажано спиратися на кілька правил.
Перед покупкою зимових чобіт вивчіть каталоги інтернет-магазинів, щоб ознайомитися з тенденціями на взуттєвому ринку і зорієнтуватися в цінах. Уявіть, яка модель вам до душі: маючи візуальний образ, легше шукати його на прилавку магазину.

При виборі чобіт в першу чергу зверніть увагу на матеріал, з якого зроблений верх. Кращий - натуральна шкіра: вона відмінно зберігає тепло, при цьому ноги не перегріваються і не потіють. Шкіра не боїться води і носиться досить довго.

Замша красива і елегантна, однак має ряд недоліків: моментально псується від хімічних реагентів, якими посипають дороги, ворс може зім'ятися від найменшого дотику з водою. При постійному ходінні пішки замшеві чоботи швидко втрачають зовнішній вигляд, тому більше підходять автолюбителям.

Наступний момент - підкладка. Натуральне хутро добре гріє, дозволяє ногам дихати і не скоро стоптується. Якісний, добротний хутро швидко розпрямляється при натисканні, має щільну структуру. Зверніть увагу, щоб устілка була цілісною, оскільки деякі виробники можуть комбінувати натуральне і штучне хутро, а це не забезпечує ногам захист від морозів.

Перевірте блискавку: вона повинна вільно застібатися і розстібатися, не захоплюючи хутряну підкладку. Уважно розгляньте обробку, надійність кріплення заклепок, ремінців, пряжок. Кисті, стрази, шнури повинні бути добре приклеєні, проте, якщо видно залишки клею, якість чобіт сумнівно.

Потім огляньте підошву і каблук. Для зимових чобіт товщина підошви повинна становити не менше 1 см, оскільки на більш тонкої ноги мерзнутимуть. Підошва може бути виготовлена з різних матеріалів, в тому числі поліуретану, полівінілхлориду, але якщо ви часто ходите пішки, кращий вибір - гума, так як вона менше ковзає на льоду.

Бажано, щоб підбори не були пластмасовими, оскільки вони зношуються швидше за інших і можуть зламатися. Перевірте супінатори: поставте чоботи на рівну поверхню і натисніть на підйом. Якщо каблук від'їде назад, відмовтеся від покупки.

Приміряючи чоботи, одягніть їх на вовняний або товстий бавовняну шкарпетку, щоб не помилитися з розміром. Трохи походіть, прислухайтеся до своїх відчуттів, чи не тисне ступню, не впираються Чи пальці і чи зручно нозі в цілому. Не варто купувати зимове взуття на розмір більше, так як з часом хутро трохи примнеться, і чоботи стануть великі.

Вибираючи взуття на зиму, пам'ятайте, що натуральні матеріали і досить товста підошва допоможуть вам зберегти ноги в теплі і сухості, а правильно підібрана колодка і розмір гарантують зручність при носінні.