Як витягнути інформацію.

Граючи в комп'ютерні ігри, багатьом з нас запам'ятовується їх звуковий супровід. Сьогодні кожен користувач може отримати з гри вподобану йому композицію.
Вам знадобиться
  • ПК, комп'ютерна гра.
Інструкція
1
Варто зауважити, що всі процеси, що відображаються в грі, можна витягти в окремі файли за допомогою певного програмного забезпечення. Так сьогодні з комп'ютерної гри можна витягти моделі героїв і оточуючих елементів. Крім цього, з гри можуть бути вилучені відеоролики і звукові доріжки, які відтворюються в ігровому процесі. Якщо для вилучення героїв та елементів графіки вам знадобляться певні програми, то відео- і аудіофайли можна витягти, не використовуючи жодних хитрих додатків.
2
Щоб витягнути музику з гри, вам потрібно поступити таким чином. Увійдіть в кореневу папку встановленої програми (папка з самою грою) і знайдіть в ній папку «Gamedata», або «Data». Ця системна папка відповідає за всі вкладення, які реалізовані в грі. У вікні відкрийте папку «Sounds» (вона також може називатися «Audio»). У даній папці ви зможете побачити всі звукові доріжки і ефекти, які відтворюються в грі. Самі ж файли можна відкрити за допомогою будь-якого програвача, наприклад, Windows Media Player або Winamp.
3
Деякі ігри можуть не передбачати вищезазначених папок. Зазвичай, аудіофайли розміщуються безпосередньо в кореневому каталозі додатків. Для того щоб витягти музику з гри в такому випадку, відкрийте папку додатка. Тут ви побачите папку «Audio», в якій і укладені всі звукові матеріали.