Як задобрити домовика.

Зазвичай домашні духи ведуть себе досить спокійно, вони терпляче доглядають за домом і за господарями, посильно допомагають і нагадують про забутих речах. Але бійтеся прогнівити будинкового, крім дрібних безневинних витівок у вигляді розбитого посуду і гучних зітхань, він може завдати неприємностей і серйозніша.
Інструкція
1
Ці незримі істоти люблять чистоту і порядок в домі, навіть самий строгий домовик «тане», якщо бачить, що господарі доглядають за своїм житлом. Тому першим вашим кроком до дружби з ним може стати регулярне прибирання будинку. Протріть пил, пропилесосьте, помийте підлоги, виперіть білизна - дух будинку повинен бачити, що ви працюєте, а не ледарюєте. І навіть якщо він був сердитий на вас, ваша працьовитість змусить його змінити гнів на милість.
2
Будинкові живлять слабкість до кішок. Вважається, що цих тварин вони люблять навіть більше, ніж господарів. Якщо ви хочете задобрити домашнього духу найприємнішим для нього подарунком, і якщо це не йде в розріз з вашими інтересами, заведіть кішку або кота. Домовик стане значно спокійніше, а якщо перед тим як запустити в будинок кішку, ви скажете, що це «подарунок для дідуся», він подобрішає ще більше.
3
Кажуть, що будинкові люблять випити. Коли незримий господар починає пустувати, налийте чарку горілки і залиште на холодильнику або на шафі на кухні. Поруч з чаркою можна покласти невеликий шматочок чорного хліба або цукерку. Все це залишається на три дні, на третій день «недоїдене» можна прибирати, а горілку слід залишити. Але не споювати свого домовика, від занадто частих «чарочок» він може почати буянити, вимагаючи добавки. І тоді задобрити його буде складніше.
4
Будинкові дуже люблять цукерки, печиво і взагалі будь-які солодощі. Хоча б один раз на тиждень пригощайте свого «господаря» і він стане набагато добрішим до вас. Не забувайте і про його день народження, в народі він святкується 10-го лютого. Поставте чарочку, покладіть на тарілку шматок пирога або кексу і привітайте сімейного духу з іменинами. Навчившись з ним дружити, ви позбудетеся від багатьох проблем. Перестануть пропадати речі, домовик не буде будити вас по ночах своїми зітханнями і кроками, діти будуть менше плакати і в будинку стане більш затишно.
Зверніть увагу
Дуже рідко можна побачити домашнього духу, зазвичай своєю появою він повідомляє якусь новину. Як правило, пізно вночі, коли всі сплять, він сідає на край ліжка і дивиться на господаря або господиню будинку. В цей момент його можна побачити. Кажуть, що зустріч з ним супроводжує повне заціпеніння. Потрібно запитати, до чого його поява «К худу чи, до добра?», І домовик зобов'язаний вам відповісти.