Як є і худнути.

Щоб схуднути, не обов'язково сидіти на жорсткій дієті і обмежувати себе в харчуванні. Якщо грамотно розробити свій раціон, то придбати бажану фігуру можна і без постійного відчуття голоду.
Інструкція
1
Виключіть калорійні продукти. Тоді при збереженні колишнього обсягу порцій ви будете отримувати набагато менше калорій і зможете схуднути. Вживайте менше цукру. Якщо в 100 г готового продукту його більше 15 г, то це вже підвищена кількість. Вибирайте такі продукти, які містять менше 5 г цукру.
2
Вживайте більше овочів і фруктів - вони повинні складати приблизно половину вашого раціону. Намагайтеся додавати їх в будь-які страви, кожну трапезу починайте з овочевого або фруктового салату. За рахунок клітковини, що міститься в дарах природи, ви з'їсте менший об'єм їжі, і не будете відчувати голоду.
3
Додавайте в блюда більше спецій, ароматних трав, зелені, цибулі та часнику. Ці натуральні підсилювачі смаку не тільки роблять блюдо неповторним, але і допомагають швидше насититися. Важливо й те, що калорійність цих добавок вкрай мала.
4
Намагайтеся їсти тільки варені або приготовані на пару продукти. Сучасні пароварки і мультиварки дозволяють готувати величезну кількість страв без використання жиру. Та й часу на приготування буде йти набагато менше.
5
Отримуйте від їжі насолоду. Якщо ви будете відчувати провину за кожен відступ від режиму, ви будете жити в постійному стресі. А стрес веде до переїдання і виникнення проблем з шлунково-кишковим трактом. Ніколи не їжте перед телевізором або за книгою. Так ви з'їсте набагато більше, т.к. обов'язково пропустіть момент насичення. Дотримуючись цих правил, ви можете їсти, насолоджуватися їжею і худнути.
Зверніть увагу
Адекватно для вирішення ваших завдань повинно бути і харчування. Для нас, тих, що худнуть і просто стежать за своєю фігурою, важливим є відмова від щоденного вживання простих вуглеводів (здоби, солодких соків, морозива, цукру, фруктози, меду, печива, газованої води і т.д.) виняток становлять фрукти, час для яких- перша половина дня або до і відразу після тренування.
Корисна порада
Нарізайте скибочками те, що можна нарізати скибочками! Завдяки цьому ви будете споживати в їжу на 20% менше калорій, так як будете їсти на 27% повільніше. Увімкніть радіо, яке транслює розслаблюючу музику. Ви з'їсте менше, так як будете жувати не поспішаючи. Це призведе до того, що застою не буде в схудненні, після такого завантажувального дня і самопочуття Гуд, і худнути далі буде краще.