Як відключити миша.

Не потрібно володіти особливими знаннями в роботі з комп'ютером для того, щоб відключити миша . Будь то бездротове пристрій або ж миша , що підключається за допомогою дроту, відключення займе у вас не більше десяти секунд часу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, миша.
Інструкція
1
Відключення бездротової мишки. Відразу слід зазначити той момент, що всі сучасні пристрої подібного типу передбачають можливість їх автоматичного відключення. Подібна функція реалізована в основному для економії заряду акумуляторної батареї, встановленої в мишці. Сам процес відключення мишки виглядає наступним чином: якщо протягом 30-180 секунд (залежно від настройки пристрою користувачем) ви не здійснювали жодних рухів мишкою, вона по закінченню заданого часу переходить в режим економії батареї, вимикаючись при цьому. Щоб продовжити роботу, достатньо клікнути клавішею і миша знову буде активна. Крім автоматичного відключення мишки, також існує можливість її ручного вимикання. Для цього на кожному пристрої передбачений спеціальний тумблер, який дозволяє включати миша при необхідності і відключати її за непотрібністю.
2
Відключення мишки, яка підключається до комп'ютера за допомогою шнура. На жаль, такі пристрої не завжди обладнані вимикачем. У більшості випадків для того щоб відключити миша від комп'ютера, її потрібно просто висмикнути з відповідного гнізда на задній панелі ПК. Так, не зовсім зручно, але метод, принаймні, більш ніж ефективний.