Як прибрати галіфе.

Виражені відкладення жиру в області стегон доставляють жінкам масу проблем. Щоб прибрати галіфе, можна дотримуватися суворої дієти або вдатися до ліпосакції. Але найбільш оптимальним варіантом, що не вимагає особливих фінансових затрат і приносить користь всьому організму, є фізичні вправи, спрямовані на розробку м'язів стегна.
Інструкція
1
Візьміть за правило виконувати вправи з постійністю, через день чергуючи силові тренування з кардіо-навантаженнями. Обмежте споживання калорій, щоб не качати м'язи під жировим шаром.
2
Виконуйте присідання-пліє. Для цього встановіть ноги ширше плечей і опускайтесь до тих пір, поки стегна не приймуть положення паралельне підлозі. Спирайтеся при цьому не на шкарпетки, а на п'яти. Напруга має відчуватися у зовнішній стороні стегна і в сідницях. Виконуйте два підходи по 20 повторів.
3
Ефективна для усунення галіфе «ходьба» на сідницях. Для виконання цієї вправи сядьте на підлогу, ноги витягніть вперед. Тримайте руки паралельно підлозі і рухайтеся вперед, скорочуючи сідничні м'язи. Слідкуйте за диханням: робіть вдихи і видихи ритмічно і рівно. Виконайте не менше 100 рухів. Потім починайте рухатися в зворотному напрямку, вперед спиною.
4
Встаньте лицем до стіни і зіпріться про неї руками, ноги злегка зігніть в колінах. Дуже повільно із зусиллям піднімайте праву ногу через сторону. Повторіть те ж іншою ногою. Зробіть два підходи по 20 махів кожною ногою.
5
Лежачи на правому боці, підтягніть до живота ноги, зігнуті в колінах. Між стегном і тулубом повинен утворитися прямий кут. Піднімайте стегно, залишаючи стопи зімкнутими разом. На пару секунд затримайтеся в такому положенні і опустіть стегно. Повторіть вправу 10 разів для кожної ноги. Ви повинні відчути напругу м'язів.
6
У комплексі з фізичними вправами щодня проводите самомасаж і поплескування в області галіфе, поліпшують кровообіг і відтік лімфи. Використовуйте при цьому суміш спеціальних масел. Слідкуйте за тим, щоб шкіра не розтягувалася. Регулярно впливаючи на проблемну зону, ви досягнете дренажного ефекту і посилити ефективність тренувань.
7
Відмовтеся від носіння тісних вузьких джинсів і іншого сдавливающей стегна одягу. Такі речі порушують кровообіг в проблемній зоні, що може призвести до збільшення проявів целюліту та відкладення жиру.