Як визначити номер свого мобільного телефону.

Визначити номера свого мобільного телефону можна кількома способами, виконання яких не відніме у вас багато часу.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, другий телефон з визначником номера.
Інструкція
1
На сьогоднішній день у більшості операторів стільникового зв'язку передбачена автоматична установка електронного меню при активації сім-карти. Через інтерфейс даного меню ви можете отримати інформацію про ваш телефонному номері, а також інші відомості по вашій сім-карті. Щоб дізнатися номер свого телефону подібним чином, відкрийте основне меню телефону і виберіть у ньому розділ «Додатки». Прокрутіть сторінку в самий низ. Тут ви побачите додаток вашого стільникового оператора. Увійшовши в нього, знайдіть можливість уточнення номера вашого телефону, слідуючи підказкам електронного сервісу.
2
Якщо ваш оператор стільникового зв'язку не передбачає автоматичної установки електронного сервісу на ваш телефон, ви можете дізнатися свій номер, зателефонувавши в службу підтримки клієнтів. Зв'язавшись з фахівцем, задайте йому відповідне питання. Ваш номер телефону буде висланий у вигляді смс-повідомлення.
3
Найбільш простим і швидким способом визначення номера свого телефону є дзвінок з нього на інший пристрій, що передбачає можливість визначення номерів вхідних викликів. Просто зателефонуйте зі свого мобільника на будь-який такий телефон. На дисплеї другого пристрою висвітиться інформація про вашому номері телефону.