Як перевести ЯндексДеньгі з рахунку на рахунок.

Яндекс - це не тільки зручна система пошуку інформації та обміну електронною поштою, але і платіжний сервіс Яндекс.Деньги. Будь-який користувач, що має поштову скриньку на yandex.ru, зможе здійснювати перекази за допомогою цього сервісу без складнощів і затримок.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет; - Аккаунт на порталі Yandex.ru; - Рахунок у сервісі Яндекс.Деньги; - Платіжний пароль; - Ідентифікаційна інформація про одержувача (номер рахунку, логін, номер мобільного телефону).
Інструкція
1
Зайдіть в розділ сервісу Яндекс.Деньги на порталі Yandex.ru. Потрібне посилання ви завжди можете знайти на головній сторінці сайту в розділі «Всі проекти». Авторизуйтесь в системі, використовуючи свій логін і пароль. Зліва нагорі сторінки ви побачите свій номер рахунку і залишок грошових коштів у вашому електронному гаманці.
2
Для переказу грошей з рахунку на рахунок заповніть форму переказу коштів. У простій формі вам потрібно заповнити лише дві графи. В одному рядку впишіть ідентифікаційну інформацію про одержувача платежу. Це може бути адреса поштової скриньки на yandex.ru, номер рахунку в системі Яндекс.Деньги або номер мобільного телефону. У другу графу впишіть суму, яку ви хочете перекласти. Врахуйте, що комісія сервісу за переказ складає 0,5%.
3
У розширеній формі для перекладу можна написати коментар для одержувача або додати назву платежу. Крім того, поставивши галочку у відповідній графі, ви зможете встановити на переклад захисний цифровий код. Без цього коду одержувач не зможе скористатися переведеними йому грошима.
4
Заповнивши форму переказу коштів, натисніть кнопку «Перевести». Підтвердіть переклад вашим платіжним паролем, і вже через кілька секунд переказуються гроші опиняться на рахунку одержувача.
Зверніть увагу
В системі Яндекс.Деньги діють ліміти на переказ грошей. Неідентифіковані користувачі можуть переводити не більше 15 000 руб. за один раз, а от ідентифіковані в кілька разів більше - до 100 000 руб. Ідентифікацію можна пройти декількома способами: заяву поштою, прив'язка банківської карти, візит в офіс, перевірка через бюро кредитних історій.
Корисна порада
Якщо ви забули платіжний пароль, його можна відновити або поміняти за допомогою посилання «Згадати платіжний пароль» або прив'язаного до вашого рахунку мобільного телефону.