Навіщо червона нитка на лівому зап'ясті.

Останнім часом у деяких зарубіжних і вітчизняних зірок шоу-бізнесу на лівому зап'ясті можна побачити червону нитку. Можливо, це містичний символ, а може просто данина моді, сліпе наслідування членам якогось таємного товариства.
Таким чином себе відзначають прихильники кабали. Це езотеричне вчення виникло на основі більш давньої релігії - іудаїзму. Для каббалістів червона нитка не просто символ, це найпотужніший оберіг. Цю нитку зав'язують під час обряду посвячення на сім вузлів. Вважається, що вона рятує від пристріту, допомагає людині повною мірою реалізувати свій потенціал і сприяє досягненню поставленої в житті мети. Причому проста нитка не володіє такими чудодійними властивостями. Каббалісти використовують особливі нитки, привезені з Ізраїлю, нібито, відокремлені від савана, в який була загорнута сама Рахіль - прародителька єврейського народу. Однак з урахуванням того, наскільки ця реліквія шанована іудеями, ідея про те, що від неї щось відділяється, щоб пов'язати на зап'ясток поп-зірці, представляється досить сумнівною. Можливо, нитки дійсно везуть з ізраїльського міста Нетівот, можливо, над ними проводяться якісь обряди, щоб зарядити силою. І швидше за все саван Рахіль служить лише чином, символом об'єднання певної групи людей.Многіе знаменитості вважають себе послідовниками кабали. Серед них Мадонна, Денні ДеВіто, Демі Мур, Брітні Спірс. Російські зірки той же носять червоні нитки на лівому зап'ясті, але деякі можуть сказати для чого вона їм. Наприклад, Віра Брежнєва вважає свою нитку звичайної Фенечкой - подарунком від шанувальника, а Олена Темнікова просто красивим аксесуаром. А ось Лера Кудрявцева, Філіп Кіркоров, Лоліта Мілявська і Андрій Макаревич носять червону нитку і не приховують свого захоплення каббалой.Большінство молодих людей носять такі нитки просто в наслідування улюбленим знаменитостям, часто не розуміючи їх значення. І навіть якщо носять і розуміють, все одно велика частина істинними каббалістами не є. Іноді червона нитка на зап'ясті або зап'ястях має зовсім інше пояснення. Вовняну нитку червоного кольору зав'язують на руках при розтягненнях, травмах або просто при болях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MnExGrFhFtQ
Чимала кількість як вітчизняних, так і зарубіжних знаменитостей об'єднують не тільки гучні скандали навколо їхнього імені, але й така малопомітна в общем-то деталь, як певним чином зав'язана на зап'ясті кожного з них червона нитка. Чи є це знаком приналежності відомої людини до певної організації або, може бути, існує якась прикмета цього приводу?
Якщо ви хоча б час від часу переключаєте телевізор на розважальні канали або гортати глянцеві журнали, то напевно звертали увагу на те, який одяг носять знаменитості і які вони використовують аксесуари. Можливо, ви помітили, що деякі з них носять на своєму зап'ясті яскраво-червону нитку. Шанувальникам завжди цікаво було дізнатися, яке значення має для кожного з «селебріті» це дивне прикраса.

Для чого носять червону нитку на лівій руці

Сьогодні з упевненістю можна говорити про те, що свого часу тренд на носіння червоної вовняної нитки на лівому зап'ясті свого часу ввела Луїза Вероніка Чікконе, більш відома як Мадонна. Вона є прихильницею стародавнього іудейського езотеричного течії Каббала. У своїх інтерв'ю Мадонна неодноразово говорила про те, що саме слідування основним постулатам каббалистического вчення дозволило їй стати тим, ким вона стала. Згідно з цим вченням, вовняна нитка червоного кольору, яку на вашому лівому зап'ясті на сім вузлів зав'язав ваш близький родич або кохана людина, прочитавши при цьому спеціальну юдейську молитву, здатна виконувати функції найсильнішого оберега від заздрості і сглаза.Немалое кількість кіноакторів і зірок музики наслідують приклад Мадонни і носять на своїй лівій руці цей каббалістичний талісман. Вони щиро вірять, що своєю популярністю і успіхом вони зобов'язані силі червоною вовняної нитки, пов'язаною певним чином. У різний час такі обереги були помічені на руках Періс Хілтон, Демі Мур, Стінга, а також Ксенії Собчак і Марії Малиновської.

Інші причини носити на руці червону нитку

З давніх часів у слов'янських племен було прийнято пов'язувати червону цельношерстяную нитка на зап'ясті дитині для того, щоб уберегти його від негативного впливу поглядів недобрих людей. Крім цього, вважається, що такий простий в общем-то амулет здатний захистити дитину від запальних шкірних захворювань, які на нього можуть накликати злі духи. Сенс носіння червоної нитки при цьому полягає в тому, що духи приймають її за вже наявний запальний процес і не заподіюють шкоди вже хворіє, на їхню думку, маляті. Іноді червону нитку, виготовлену з бавовни або вовни, пов'язують на руку людині для того, щоб у нього не «росла» опукла кісточка на зап'ясті. Її збільшення не тільки є естетично непривабливим, але може ще й супроводжуватися ниючий болем.