Як домогтися поставленої мети: 10 ефективних кроків.

Ваші розпливчасті мрії будуть досяжні, якщо ви зможете конкретизувати свої завдання. Щоб досягти поставленої мети важливо, щоб вона була точно записана і сформульована.
Інструкція
1
Конкретизуйте те, чого хочете досягти. Нерідко люди не розуміють, чого вони хочуть у житті. До того ж, після довгих роздумів вони рідко знають, до якої мети потрібно прагнути. Тому більшість мрійників так і живуть в своїх мріях, не досягаючи успіху.
2
Складіть план ваших дій. Можливо, у вас буде декілька цілей. Після того як ви усвідомите свої завдання, розплануйте по поличках ваші кроки. Простежте, щоб складений план був досить практичний.
3
Оформіть конкретний список потрібних кроків. Може бути, вам необхідно закінчити відповідні курси або отримати вищу освіту, розвинути професійні навички і отримати більше досвіду в тій чи іншій справі, щоб наблизитися до бажаної мети.
4
Не стійте на місці, рухайтеся вперед за складеним планом і списком. Адже ваш успіх залежатиме від вас.
5
Вдосконалюйтесь і розвивайтеся. Займіться читанням розумних книжок, статей в інтернеті про те, як ви саме бажаєте досягти своєї мрії. Розширте своє коло спілкування: познайомтеся з людьми, які зможуть дати вам цінні поради та рекомендації. Однак не варто забувати і про здоровий глузд перед тим, як почнете робити що-небудь.
6
Обміркуйте альтернативний план. Спробуйте пошукати інші шляхи, якщо ваш складений план не діє.
7
Регулярно читайте ваші цілі. Швидше за все, через певний час ви виявите деякі завдання, які не варто виконувати. Можливо, змінилися обставини і самі люди. Відмінною ідеєю буде постійний перегляд вашого списку із записаними завданнями. Таким чином, ви зможете видаляти з плану застарілі мети.
8
Повторюйте свої твердження. Вірте в свої цілі та мрії. Без відсутності віри вони не будуть сприйматися вашим підсвідомістю, тому може зникнути сама мотивація.
9
Уявляйте вашу мету. Візуалізація буде впливати на ваше підсвідомість, і це дозволить вам бути зосередженим на власної мети, шукати ідеї і можливості.
10
І, звичайно ж, дійте. Повторення і візуалізація тверджень лише допомагають досягти мети, але без дії вони не так ефективні. Вживаємо всіх заходів, які потрібні для втілення вашої мрії в життя. Також прислухайтеся до інтуїції, новим можливостям і ситуацій, приймайте допомогу у вигляді порад від інших людей.
Корисна порада
Дані десять ефективних кроків до досягнення поставленої мети запишіть, періодично їх перечитуйте. Надалі ви побачите, що вони поступово реалізуються у вашому житті.