Як лікувати шишку великого пальця стопи.

Причини виникнення шишки на великому пальці ніг - це і спадкова схильність, і різні захворювання, наприклад, такі, як ревматоїдний артрит, при якому руйнується сполучна тканина. Існують консервативні, хірургічні способи лікування і засоби народної медицини, які можуть позбавити вас від цієї проблеми.
Вам знадобиться
  • - устілки, міжпальцеві валики, супінатори; - Пальцеві коректори; - Особливі стяжки; - Ортопедичні шини; - Лопух; - Прополіс; - Йод і кульбаба.
Інструкція
1
Скористайтеся консервативним методом лікування шишки великого пальця стопи. Однак на важких і середніх стадіях захворювання даний тип лікування результатів не дасть.
2
Використовуйте ортопедичні вироби: • Устілки, міжпальцевих валики, супінатори - сприяють нормалізації розподілу навантаження в передній частині ступні, візуально вирівнюють саму стопу. • Пальцеві коректори - застосовуються на ніч, не дають відхилятися великому пальцю далі. • Особливі стяжки - підтримують поперечний звід ступні. • Ортопедичні шини - конструкції, які фіксують великий палець і не дають йому відхилятися.
3
Застосуйте масаж стоп, різні ванночки, а також скористайтеся фізіотерапевтичними процедурами, які покращують кровообіг. При сильному больовому синдромі можна використовувати нестероїдні протизапальні препарати.
4
Приберіть кісточку на великому пальці стопи за допомогою хірургічного методу. На сьогодні медицині відомо приблизно 150 способів подібного лікування шишок на пальцях. Сучасні методи хірургічного втручання малотравматичні. Деякий час після проведеної операції носять спеціальне взуття або використовують устілки. При особливо важких стадіях потрібно остеотомія. Так, зокрема, для фіксації кісточок замість спиць застосовують особливі гвинтики, що не витягують.
5
Зверніть увагу на народні засоби позбавлення від шишки на великому пальці ноги. У легких випадках цей спосіб лікування має сенс. Крім того, рецепти нетрадиційної медицини можуть використовуватися поряд з традиційним лікуванням або служити з метою попередження погіршень і профілактики цієї недуги. Так, один з народних засобів - це лопух.
6
Візьміть кілька листків даної рослини, потім намажте їх скипидаром, замотайте ногу від ступні до коліна, укутайте поліетиленовим пакетом і потім ще теплою тканиною. Подібний компрес потрібно робити впродовж 3-х місяців. Не перестарайтеся, оскільки за допомогою даного засобу можна отримати справжній опік. Інший народний рецепт - це прополіс.
7
Розігрійте один шматочок прополісу в руці і накладіть його на шишку на великому пальці стопи, далі зверху компрес з настоянки цього кошти. Крім того, йод і кульбаба виявилися ефективними при боротьбі з кісточкою на стопах. Візьміть 100 г квіток кульбаби, подрібніть їх, дайте підсохнути трохи і додайте йоду, потім дозвольте настоятися протягом 2-х тижнів. Кісточку на великому пальці потрібно розмальовувати сіточкою, використовуючи отриману настоянку, попередньо добре розпарити і витерши ноги насухо.
Корисна порада
Не забувайте про методи профілактики. Носіть зручне і комфортне взуття, робіть гімнастику і масаж стоп.