Як оформити квартиру кулями. оформлення квартири кулями.

Хороший свято - це не тільки добрі друзі та подарунки, програма вечора і хороша музика. Це в першу чергу настрій, з яким ваші гості і ви будете проводити цей день, а воно багато в чому залежить від зовнішнього оформлення приміщення, де ви влаштовуєте вечірку. Кожне свято має свої традиції, але оформити квартиру повітряними кульками - самий універсальний, досить доступний і красивий варіант.
Вам знадобиться
  • кульки латексні, фольговані, кульки для моделювання, ручний насос, балон з гелієм
Інструкція
1
Зараз багато фірм пропонують свої послуги по святковому оформленню. При цьому вони намагаються враховувати всі ваші побажання, тематику свята, вік іменинника, якщо це день народження. Варіанти пропонуються найрізноманітніші: фігурні кульки у вигляді тварин, квітів, сердечок; вітальна напис за допомогою кульок різних кольорів; букети з кульок; оформлення дверних і віконних прорізів; цілі композиції на тему свята з вузьких гнучких кульок.
2
Втім, ви можете і не звертатися до фахівців, хоча професійне оформлення завжди виглядає виграшно. Можна занятті оформленням самостійно. Визначтеся з колірною гамою. Подумайте, в якому місці доречні будуть різнокольорові кулі, в якому краще віддати перевагу два-три кольори. Визначтеся, чи будуть це прості кулі або довгі кульки для моделювання.
3
Купуючи кульки, враховуйте їх відносну ненадійність - купите на 10% більше, ніж вам потрібно, щоб у відповідальний момент не переживати через лопнули примірників.
4
Розміщуючи кульки в квартирі, не допускайте близької відстані між кулями і лампами люстрами, свічками. Продумайте, хто і де буде сидіти, як будуть виходити з-за столу - чи не буде заважати і дратувати ваше оформлення замість того, щоб радувати і створювати святковий настрій?
5
Моделювання з кульок називається «твістінг». Якщо ви готові спробувати себе в цій справі, вивчіть ази, які повинен знати кожен початківець твістер. В цьому вам допоможуть, наприклад, сайти http://www.rukodelie.by/18/1841.php і http://www.detkino.ru/node/89.
6
Якщо ви хочете прикрасити приміщення кулями, які будуть триматися під стелею, вам знадобиться балон з гелієм, а також насадки для надування латексних куль і фольгованих кульок. Без спеціальних насадок навіть якісні дорогі кулі можуть при надуваючи лопнути. Корисно також використовувати спеціальний редуктор з манометром, який контролює подачу газу, але це недешевий апарат, також як і балон з гелієм, тому заради одноразового їх застосування купувати їх немає сенсу.