Як в Однокласниках зареєструватися вдруге.

У соціальній мережі «Однокласники» одна людина може створити кілька акаунтів. Це може знадобитися, коли ваша сторінка заблокована, коли ви втратили до неї доступ, або якщо ви хочете створити для себе окремий профіль, наприклад, для спілкування з особливими друзями або для роботи. Щоб в «Однокласниках» зареєструватися вдруге потрібно всього лише кілька хвилин вільного часу і доступ в інтернет.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук; - Доступ в інтернет; - Браузер.
Інструкція
1
Підключіть інтернет, запустіть інтернет-оглядач, яким ви користуєтеся. Потім в пошуковику задайте параметр «Однокласники» і перейдіть по першій відкрилася посиланням. А можете поступити ще простіше. Для цього введіть в адресному рядку браузера адресу http://www.odnoklassniki.ru/для переходу на головну сторінку сайту.
2
У наступному вікні натисніть на зелену кнопку «Зареєструватися». Тепер виконайте необхідні для створення профілю кроки. У відповідних рядках вкажіть свої ім'я та прізвище. Для другого аккаунта в цих графах можете вказувати як справжні дані, так і вигадані, залежно від того, які ви переслідуєте цілі, створюючи нову сторінку. Але при цьому врахуйте, що в цьому випадку ваші друзі та колеги навряд чи зможуть вас знайти на сайті.
3
Отже, з ім'ям і прізвищем визначилися. Тепер вкажіть дату народження, вибравши потрібні параметри в кожному випливаючим вікні. Пізніше ви зможете самі визначити, кому з користувачів буде видна інформація про вашому дні народження.
4
Потім відзначте свою стать: жіноча або чоловіча. Вкажіть країну проживання. За замовчуванням у цьому пункті стоїть Росія, але при бажанні ви можете змінити регіон одним натисканням на кнопку зі значком трикутника, після чого в випадаючому вікні відзначте потрібну вам країну.
5
У графі «Місто» вкажіть свій населений пункт. Його ви також зможете вибрати з випадаючого при натисканні відповідної кнопки вікна.
6
Потім вам знадобиться ввести адресу своєї електронної пошти або логін, за допомогою якого ви будете заходити на свою сторінку в «Однокласниках».
7
У наступній графі напишіть пароль. Ним може бути будь-яка комбінація букв або цифр, яку будете знати тільки ви. Намагайтеся не використовувати в якості пароля власне ім'я чи прізвище, ніколи не робіть пароль схожим з написання на логін. Запам'ятайте: логін і пароль не повинні збігатися.
8
Перевірте ще раз правильність заповнення всіх граф, після чого натисніть кнопку з написом «Зареєструватися» і перейдіть на свою нову сторінку. На цьому ваша реєстрація завершена. Заповніть свій профіль і починайте спілкування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-LL8enfbSg4
Корисна порада
Щоб не забути облікові дані - логін і пароль, збережіть їх в телефоні, записнику або в текстовому документі на комп'ютері. Ніколи не передавайте свої дані стороннім. Щоб отримати можливість відновлення аккаунта, прив'яжіть свій профіль до номера телефону.