Як зареєструватися в skype.

Зареєструватися в «Скайпі» не так важко, але для початківців користувачів створення облікового запису нерідко викликає деякі складності. Так, реєстрацію в Skype необхідно розділити на 2 дії: - реєстрація аккаунта; - скачування і установка програми на ваш комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційну веб-сторінку установки програми «Скайп» російською мовою. На сторінці, натисніть на кнопку «Завантажити Skype для робочого столу Windows». У новому вікні тисніть на пункт «Завантажити Skype». Тепер можна створити обліковий запис «Скайп» і надалі виконати завантаження Skype.
2
У вікні оформите анкету. Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення. Інші пункти ви можете заповнити в інший час. Отже, перш за все, запишіть своє прізвище та ім'я. Бажано вказати реальні відомості, щоб вас могли знайти знайомі і друзі. Далі слід записати свою адресу електронної пошти. Цей e-mail може знадобитися, якщо ви забудете пароль від даної програми. Потім заповніть свої особисті дані.
3
Придумайте Skype Логін. При цьому він повинен бути унікальний і складатися не менше ніж з шести англійських символів. Якщо подібний логін вже є в системі, то система повідомить вам про це, причому запропонує на вибір інші варіанти. Крім того, введіть парольне слово і продублюйте його в наступному віконці.
4
Зверніть увагу на поле «У вигляді SMS-повідомлень». Краще прибрати галочку у віконці. Вам необхідно розібратися, скільки грошей буде брати мобільний оператор за дані смс-повідомлення.
5
Заповнивши усі обов'язкові поля, введіть в кінці сторінки текст, який показаний на картинці. Ви можете оновити запис, якщо вам погано видно символи, просто натисніть «Прослухати» або «Оновити». Далі виберіть пункт «Я згоден (-на) - Далі». Потім натисніть кнопку «Створити обліковий запис». Після чого система перевірить всі введені вами дані. У разі вірних даних ви будете зареєстровані в системі та отримайте доступ до Skype. Далі можна приступити до завантаження програми «Скайп» на свій комп'ютер.
Корисна порада
Можливо, установку програми Skype вам буде потрібно виконувати неодноразово - при оновленні операційної системи або під час покупки нового ПК. А реєстрацію в «Скайп» досить провести лише один раз. При цьому ваш логін і пароль, інші відомості зберігатимуться на сервері.