Як поставити багажник.

Автомобільний багажник - річ незамінна. Якщо ви збираєтеся на природу, на дачу або на відпочинок і боїтеся, що ваш стандартний багажник не впорається з перевозом бажаного вантажу, то встановіть додатковий багажник . Крім звичайних багажник ов існують багажник і-бокси, які зберігають перевозяться предмети від дощу і пилу.
Інструкція
1
Основними несучими частинами багажник а є перекладини-поперечки і стійки-опори з кріпильними пристроями. Також в систему багажник а входять навісні кріплення для перевезення вантажів.
2
Найпоширеніший спосіб установки - установка на дах автомобіля. Існують спеціальні багажник і, які навішуються на задні двері автомобіля. Є задні варіанти і багажник і-майданчика.
3
Кріплення багажник а залежить від конструкції автомобіля. Найбільш поширений кріплення в в штатні лючки на даху, які є майже у всіх іномарок. Також можливе закріплення багажник а системою з релингами - поздовжніми опорами, на них ставляться поперечки. Їх можна закріпити в наявних люках або прикрутити саморізами до кузова.
4
Для автомобілів, в яких немає лючков, існує система кріплення під двері. У ній опора чіпляється за проріз. Її використовують для задніх багажник ов, які навішуються на двері.
5
Для позашляховиків - кріплення багажник а можливо на кронштейн запасного колеса. Для старих моделей автомобілів застосовується кріплення за жолоб водостоку над дверима.
6
В даний час кріплення опори до кузова замикається на ключ. Робиться це для попередження крадіжки багажник а.
7
В магазинах представлений великий асортимент всіляких багажник ів і кріплень. Професіонали підберуть вам багажник і кріплення за вашим бажанням і можливостям.
8
Поставивши багажник необхідно пам'ятати - ви учасник дорожнього руху. Вантаж нагорі вашого автомобіля не повинен перекривати огляд іншим водіям. На вашій совісті лежить надійність прикріплення перевезеного вантажу.