Як створити інтернет-магазин.

Зайнятися інтернет-торгівлею можуть сьогодні не тільки ті, хто має багатий бізнес-досвід, а й ті, хто відчуває себе в ролі підприємця вперше. Кілька років тому для відкриття власного інтернет-магазину підприємцю необхідно було наймати в штат програміста або самому володіти відповідними знаннями. Сьогодні ж достатньо мати волю до успіху і хорошу бізнес-хватку.
Інструкція
1
Визначтеся з типом товару, який ви будете представляти в своєму магазині. Знайдіть одного або декількох постачальників, у яких можна буде закуповувати даний товар. Уточніть, як і де ви зможете його отримувати: закуповувати на свій склад або вчиняти одиничні покупки штучно. Прорахуйте, за якою ціною ви будете продавати товар і, відповідно, який буде націнка.
2
Підберіть ім'я для свого магазину, який в інтернеті запам'ятовують по веб-адресою. Постарайтеся підібрати легко промовлене і добре запам'ятовується назва, постарайтеся відобразити в ньому категорію товару. Зареєструйте доменне ім'я для магазина за допомогою будь-якого спеціального сервісу, скористайтеся, наприклад, послугами компанії InSales.
3
Вибравши асортимент та ім'я, переходите безпосередньо до відкриття магазину в мережі. Для цього на головній сторінці все того ж сервісу створіть пробний магазин. Цей акаунт протягом двох тижнів працюватиме безкоштовно. Після чого ви зможете активувати його і перетворити на свій повноцінний магазин. Для цього заповніть форму реєстрації, натисніть на «Створити магазин». Тепер він доступний для наповнення товарами та настройки.
4
Виконайте настройку дизайну. Система InSales дозволяє використовувати для магазина як стандартні шаблони, так і індивідуальний дизайн. У стандартних шаблонах можна безкоштовно настроювати логотипи, змінювати колір, переміщати пункти меню і різні блоки.
5
Налаштуйте варіанти оплати. Якщо ви плануєте відправляти товари в регіони, підключіть прийом електронних платежів і пластикових карт. Підключіть агрегатор платежів, що забезпечує прийом оплати різними способами: через пластикові карти, термінали оплати, електронні системи та смс-платежі. Також вкажіть варіанти доставки.
6
Після створення магазину приступайте до його просування: за допомогою контекстної реклами, SEO-оптимізації, відгуків в соціальних мережах і на форумах, торгових майданчиків (наприклад, Яндекс. Маркет).