Як зареєструватися в Вконтакте.

За час, що минув з моменту запуску соціальної мережі «Вконтакте» в 2006 р, правила реєстрації в ній змінювалися кілька разів. Однак головним нововведенням стало те, що тепер для реєстрації не потрібна адреса електронної пошти, достатньо лише номера мобільного телефону.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт соціальної мережі «ВКонтакте» і натисніть на кнопку «Реєстрація», розташовану зліва вгорі сторінки. На екрані з'явиться форма з двома порожніми полями, куди потрібно ввести своє ім'я, прізвище та підлогу. Хоча на сайті рекомендують реєструватися під своїми справжніми іменем і прізвищем, ви можете використовувати будь-який зручний вам псевдонім.
2
На наступному етапі вам запропонують знайти своїх однокласників та однокурсників. Для пошуку однокласників введіть у відповідні рядки назва країни, міста, номер школи і класу, де ви вчилися. Щоб знайти колишніх однокурсників, вам потрібно буде вказати інформацію про країну, місті, навчальному закладі, рік випуску та факультеті. Цей етап не є обов'язковим, і ви відразу можете перейти до завершення реєстрації, натиснувши кнопку «Пропустити».
3
Для завершення створення профілю «ВКонтакте» необхідно вказати номер мобільного телефону. Цей номер не повинен бути закріплений за вже існуючим користувачем, інакше вам відмовлять у реєстрації. Прив'язка до номера телефону необхідна як для додаткового захисту вашого аккаунта від злому, так і в якості запобіжного, яка стримує появу фальшивих акаунтів. На вказаний вами номер буде вислано SMS з кодом, який потрібно ввести у відповідний рядок. Якщо протягом декількох хвилин ви не отримали повідомлення, натисніть на кнопку «Я не отримав код» та його вишлють вам повторно. Згодом вказаний при реєстрації номер телефону можна використовувати як логін при вході в мережу. Після введення коду ви потрапите на сторінку свого аккаунта «Вконтакте», в якому можна буде заповнити основні розділи профілю і задати налаштування доступу до нього. Після цього ви зможете скористатися всіма можливостями соціальної мережі.
Корисна порада
Облікові «Вконтакте» часто зламуються спамерами. Для запобігання цьому придумайте довгий пароль, що включає в себе букви, цифри і символи.