Як назвати хлопчика. Як назвати іграшку хлопчика.

Вибрати ім'я для сина - справа серйозна і відповідальна. Його, майбутнього чоловіка, слід назвати так, щоб ім'я йому підходило і підкреслювало ті якості, які хотіли б бачити у своїй дитині люблячі батьки.
Інструкція
1
Можна провести всі 9 місяців в муках від того, що ви не можете визначити, як назвати хлопчика . Але вибрати ім'я дитині - це тільки півбіди, пам'ятайте, що це ім'я рано чи пізно стане батькові для ваших майбутніх онуків. Тому постарайтеся, щоб воно було милозвучною і вигляді по батькові.
2
Не варто називати хлопчика рідкісним і нетиповим для нашої країни ім'ям, наприклад, іменем героя з улюбленого серіалу. Дитині, швидше за все, доведеться чимало постраждати, якщо йому дістанеться ім'я Рафаель або Луїс Альберто.
3
Не поспішайте називати малюка іменем батька. Психологи стверджують, що хлопчики з іменами своїх тат, виростають неврівноваженими і нервовими. Крім того, в майбутньому будуть виникати казусні ситуації, коли ви будете кликати батька, а на ваш поклик приходитиме син, і навпаки.
4
Підбирати ім'я хлопчикові пробуйте, вимовивши його в зменшувально ласкательной формі - воно не повинно звучати смішно або безглуздо. Глузування з приводу імені в дитячому садку чи школі можуть завдати хлопчикові психологічну травму на все життя.
5
Також не скидайте з рахунків і той факт, що ім'я в деякій мірі визначає характер людини. Якщо ви хочете, щоб ваш нащадок став по життю активістом і непосидою, то боязке і ніжне ім'я йому навряд чи підійде.
6
Якщо ви забобонні, то не нарікав хлопчика іменем вашого померлого родича. Вважається, що при використанні імен померлих, наречені в їх честь діти успадковують долю і характер своїх предків.
7
Не дивлячись ні на які поради, вирішувати, як назвати хлопчика , будете тільки ви самі. Прислухайтеся до своїх відчуттів, коли будете вибирати ім'я, і ваше любляче серце підкаже правильну відповідь!