Основа під макіяж. Якою вона буває і Як її наносити.

Основа під макіяж необхідна для вирівнювання структури і тону шкіри, маскування дрібних дефектів, а також створення ідеальної поверхні для накладення шару косметики. Щоб отримати бездоганний макіяж, необхідно знати, який основа буває і як її наносити.
Інструкція
1
Структура основи під макіяж залежить від функцій, які їй належить виконувати. Для вибору відповідного кошти потрібно оцінити всі недоліки шкіри обличчя.
2
Силіконова основа здатна надати шкірі лялькову гладкість і бархатистість. Така база підходить для маскування незначних почервоніння і лущення, але протипоказана власницям жирної шкіри. Покривати силіконову основу краще тільки пудрою.
3
Матирующая основа містить речовину, схожу на тальк. Ця база добре вбирає надлишки виділень сальних залоз, і шкіра на протязі всього дня виглядає рівною і свіжою.
4
Найлегша основа - флюїд. Він добре зволожує і вирівнює шкіру, усуває жирний блиск, але включає в себе дуже мало пудри і маскувальних пігментів. Тому флюїд підходить тільки для молодої або має дуже мало дефектів шкіри.
5
Кремообразная основа містить велику кількість маскирующих пігментів і пудри, тому вона ефективно маскує такі дефекти, як веснянки, невеликі пігментні плями і капіляри.
6
Основа під макіяж у вигляді гелю призначена для жирної та пористої шкіри. Завдяки своїй структурі цей засіб не забиває пори і дозволяє шкірі дихати.
7
Тверда основа необхідна для шкіри з такими дефектами, як рубці і розширені пори. Ця база утворює досить щільне покриття, яке приховує всі нерівності.
8
База під макіяж може мати різні кольори. Біла надає шкірі світіння і усуває дрібні дефекти. Рожева освітлює і освіжає обличчя, але підходить тільки для світлої шкіри. Персикова освіжає смагляву шкіру. Зелена маскує почервоніння і судинну сіточку. Жовта приховує синюватий відтінок шкіри. Фіолетова надає свіжість жовтуватою шкірі. Для додання обличчю сяйва можна використовувати светоотражающую основу під макіяж.
9
Накладати основу потрібно дуже акуратно, не допускаючи вбирання і втирання. Перш ніж наносити базу, скористайтеся зволожуючим кремом, а якщо шкіра суха - спочатку поживним, а потім зволожуючим.
10
Щоб вийшов тонкий і рівний шар основи, скористайтеся спонжем. Наносите базу спочатку на лоб і повіки, а потім - на щоки, під очі, на ніс, підборіддя, губи і шию. Переконайтеся, що шар вийшов рівним, і, якщо потрібно, обережно приберіть надлишки. Після цього можна приступати до макіяжу.