Як з куртки зробити жилетку.

З улюбленої куртки, яка вийшла з моди, можна зшити витончену жилетку будь-якого фасону. Кравчині з будь-яким рівнем майстерності під силу перекроїти стару річ і зшити приталенную або вільну жилетку навіть зі шкіри.
Вам знадобиться
  • - куртка;
  • - флізелін;
  • - підкладкова тканину;
  • - блискавка або гудзики;
  • - швейна машина.
Інструкція
1
Приготуйте паперову викрійку жилетки. Використовуйте для цього готовий виріб, контури якого слід перенести на папір, або викрійку з журналу по шиттю. Вибираючи готову викрійку з друкованого видання, зніміть власні мірки, щоб безпомилково визначити розмір за наведеною в журналі таблиці.
2
Розпоріть куртку, використовуючи бритву або скальпель. Якщо куртка пошита зі шкіри, і шви її проклеєні, пропрасуйте їх з виворітного боку, проклавши марлю. Потім відігніть краю. Якщо розмір деталей викрійки дозволяє не зачіпати шви, то розкроювати нові елементи без попереднього розпуску куртки.
3
Якщо куртка шкіряна, перед розкриємо її необхідно змочити з виворітного боку теплим розчином кухонної солі і гліцерину, доданих в рівних пропорціях до літру води. Розправлену шкіру слід закріпити на рівній поверхні за допомогою шпильок. Коли елементи висохнуть, пропрасуйте їх з вивороту теплою праскою.
4
Обведіть кожну деталь викрійки ручкою. Обов'язково залишіть припуски на шви по 1-1,5 см і припуск на подгибку низу близько 3 см. Крім розкрою основної тканини куртки, виконайте розкрій тих же деталей з флізеліну і підкладкової тканини.
5
кравецькі ножицями або дисковим ножем виріжте всі деталі крою. Зміцніть їх флізеліном. Перешиваючи шкіряну куртку, сколюють деталі за допомогою канцелярських скріпок, двостороннього скотча або спеціального клеїть олівця, але не Наживляємо нитками.
6
Перед шиттям шкіряного жилета встановіть на швейну машину тефлонову або роликовую лапку і тригранну голку необхідного розміру. Установка розміру строчки від 3 мм дозволить уникнути зайвої перфорації тканини при пошитті виробу.
7
Після зшивання всіх деталей ушийте в жилет блискавку або пришити гудзики і обмітайте петлі для них. Потім стачайте деталі, розкроєні з підкладкової тканини, і з'єднайте підкладку з основою.