Як можна в домашніх умовах випрямити волосся.

Не обов'язково йти в салон краси, щоб розраховувати прямі, блискучі і хвилясті волосся, як у рекламних роликах. Досить слідувати нескладним правилам по догляду, і ви зможете зробити ваші пасма прямими і слухняними навіть в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - живильний шампунь з ефектом розгладження волосся;
  • - випрямляючий мус або крем;
  • - мус для додання обсягу;
  • - фен потужністю від 1800 Вт з функцією іонізації повітря;
  • - утюжок для волосся з керамічним покриттям.
Інструкція
1
Користуйтеся спеціальними живильними шампунями і засобами проти неслухняних волосся, щоб розгладити їх структуру і згодом з легкістю відокремлювати пасма один від одного. Після миття підсушіть волосся рушником. Не варто розтирати їх: достатньо просто ввібрати зайву вологу і дати їм підсохнути самостійно. Далі потрібно нанести трохи засобу для укладання - випрямляє мусу або крему. Зачекайте кілька хвилин і дайте вийшла масці просочити волосся. Тепер можна сміливо озброюватися феном і приступати безпосередньо до процесу створення потрібної укладки.
2
Нанесіть трохи мусу для додання обсягу на корені волосся і висушіть голову феном. Намагайтеся нахиляти її вниз, щоб піднімати волосся у самих коренів. Бажано користуватися при сушінні феном з круглою дерев'яною щіткою з натуральною щетиною. Фен повинен бути професійним, потужністю від 1800 Вт Добре, якщо він підтримує функції іонізації і охолодження повітря. Це дозволить забезпечити більш дбайливе випрямлення волосся без їх пошкоджень. У міру просушування розкрилися під час миття лусочки волосся почнуть закриватися, і ви відчуєте, як волосся стає більш прямими, шовковистим і приємними на дотик.
3
Застосуйте утюжок, щоб розпрямити окремі пасма. Краще вибирати пристрій з керамічним покриттям, оскільки воно практично не приносить шкоди волоссю. Випрямляти їх краще вже в практично сухому стані одразу після того, як буде завдано термозахисний спрей.
Зверніть увагу
Деякі переконані, що кошти для укладки з термозахистом забезпечують хороший захист волосся, і можна випрямляти їх праскою, розігрітим до максимальної температури. Краще все ж цього не робити. Ідеальним варіантом стане випрямлення за допомогою щітки і фена, праскою варто пройтися лише по верхніх пасмам.