Як боротися з осінньою меланхолією.

Осінь на всіх діє по-різному. Це саме та пора, коли доводиться багато роздумувати про життя, а на тлі загального в'янення далеко не завжди ці думки будуть радісними. Тому з настанням осені більшість людей впадає в депресію. Щоб випробувати в цей час року приємні моменти і не піддаватися меланхолії, важливо не сумувати і знаходити в буденності позитивні моменти.
Інструкція
1
Присвятіть вільний час закочування солінь. Джемів і компотів. Тільки уявіть, скільки задоволення в зимову холоднечу доставить вам приготовані своїми руками пара баночок з шматочками літа.
2
Осінь - підходящий час для позбавлення від старого мотлоху. Літо, коли важливі справи відкладалися на потім, позаду. Прийшла пора зробити, нарешті, прибирання. Будинок без мотлоху станемо затишніше, стане легше дихати.
3
Змініть імідж. Піднесіть себе оточуючим по-іншому. Замість звичних джинсів виберіть яскраві сукні, відмовтеся від старого кольору волосся або зробіть нову стрижку. Додайте яскраві аксесуари, щоб зробити образ цікавим. Віддайте перевагу насиченим яскравими кольорами шарфик, рукавичок, кедам в горошок, колготкам з малюнками. Словом, включіть вашу фантазію.
4
Оберіть для себе хобі. В осінні місяці проводиться багато наборів на курси шиття, фотографії, іноземних мов і т. Д. Не залишайте ліні ні найменшого шансу. Регулярні заняття дозволять пережити осінь на енергійної хвилі.
5
Займіться творчістю. Наприклад, покажіть свій настрій на полотні, опишіть його в прозі або віршах, складайте музику. Діліться плодами своїх праць з друзями. Коли ділишся своїми переживаннями, творчо їх висловлюючи, все стає на свої місця.
6
Робіть собі подарунки. Оновлення гардероб або догляньте для себе який-небудь милий аксесуар. Щоб не нудьгувати осінніми вечорами, придумайте з друзями яку-небудь традицію. Наприклад, збирайтеся в певний день тижня для проведення настільних ігор або літературних вечорів. Життя стане більш насиченою і радісною, адже щотижня вас чекатиме нова подія, в якому візьмуть участь дорогі для вас люди.
7
Корисно займатися рукоділлям. Якщо погана погода змусила вас залишитися вдома, присвятіть час приємному домашньому захопленню. Це може бути вишивка, орігамі, в'язання. Творіння речей своїми руками буде умиротворяти вас, заспокоювати і дарувати відчуття гармонії. Це дозволить пережити осінь без нудьги.