Як вибирати, зберігати і вживати мед.

Ароматний солодкий мед гідно цінується з давніх часів. Завдяки своїм унікальним біологічним властивостям і багатому хімічному складу цей продукт є відмінним загальнозміцнюючим і цілющим засобом. Щоб мед приносив задоволення і приносив організму лише користь, необхідно вибирати тільки натуральний продукт.
Вам знадобиться
  • - лист низькосортної паперу; - Дистильована вода; - Йод; - Оцтова есенція.
Інструкція
1
Вибираючи мед, зверніть увагу на його колір. Кожен сорт меду має певної забарвленням. Липовий - янтарного кольору, квітковий - світло-жовтого, конюшини - світлий, іноді жовтий, гречаний мед забарвлений у відтінки коричневого. Чистий мед без домішок, яке б не було його походження, як правило, прозорий. Якщо в його складі міститься крохмаль, цукор та інші домішки, він мутнувато і має осад.
2
Зауважте, яким ароматом володіє бджолопродукти. Справжній мед відрізняється запашним, ні з чим не порівнянним запахом. Додавання цукру робить мед близьким до смаку до підсолодженою воді, яка не має ніякого запаху.
3
Консистенція натурального меду ніжна і тонка. Він повинен легко розтиратися між пальцями, безперешкодно вбиратися в шкіру. Фальсифікований продукт має грубу структуру, а на пальцях при розтиранні залишатимуться грудочки.
4
Перевірте, додані чи в мед цукор і вода. Для цього візьміть аркуш низькосортної паперу, добре вбирає вологу, і капніть на неї краплю меду. Якщо крапля розтечеться, залишаючи вологі плями на папері, або просочиться через неї, значить, мед розведений водою. У натуральному продукті вода відсутня. Також розтікання меду по паперу може свідчити про його низьку якість і означати, що продукт взяли з вулика недозрілі. Такий мед має високу вологість і швидко псується.
5
Також виявити вміст у меді цукрового сиропу можна, опустивши в нього шматочок хліба. Дістаньте хліб через 10 хвилин. У натуральному якісному продукті хліб затвердіє. Якщо ж шматочок пом'якшав або розповзся, перед вами цукровий сироп.
6
Щоб дізнатися, чи міститься в меді крохмалю і крейда, розбавте трохи меду невеликою кількістю дистильованої води, капніть туди 5 крапель йоду. Якщо розчин придбає синій колір, значить, при виготовленні продукту використовувався крохмаль. Капнувши в той же розчин кілька крапель оцтової есенції (замість йоду), можна дізнатися, чи міститься в меді крейда: розчин, що містить його, зашипить.
7
Купуючи мед про запас, візьміть спочатку невелика його кількість у 3-4 постійних продавців. Будинки зробіть всі перераховані вище проби і запасатися той мед, який відповідає за якістю натуральному.
8
Зберігайте мед в глиняній, скляній, дерев'яної, керамічної і порцелянової посуді. Ніколи не зберігайте мед в металевому посуді, оскільки містяться в складі металу кислоти можуть вступити в реакцію. Це призведе до зменшення корисних речовин і збільшенню в меді важких металів. Такий продукт може привести не тільки до виникнення неприємних відчуттів в шлунку, але і до отруєння.
Зверніть увагу
Буває падевий мед, він темного кольору і не такий корисний, як нектарний. Під час відсутності медозбору бджоли збирають солодкуваті виділення на листі дерев і переробляють. Визначити такий мед можна, розвівши трохи в дистильованої воді і спирті - розчин помутніє, а потім випаде осад.
Корисна порада
Деякі бджолярі годують бджіл цукровим сиропом, який у вуликах замість нектару переробляється в мед. Такий продукт має бідний склад, слабкий запах і світлі відтінки.