Як налаштувати навушники Skype. Як налаштувати скайп мене не чутно.

Безкоштовна програма дзвінків, відеодзвінків і обміну повідомленнями Скайп пропонує користувачеві декілька варіантів настройки звуку. При першому включенні програми з'являється тестове вікно перевірки навушників і динаміків.
Інструкція
1
Якщо ви тільки встановили Скайп і вперше запустили програму, ви побачите вікно перевірки навушників, динаміків, мікрофона і відео. Підключіть навушники в роз'єм. Під рядком «Колонки - чуєте ви перевірочний звук?» Натисніть на кнопку «Динаміки (Realtek High Definition Audio)». Якщо ви чуєте в навушниках тестовий звук Skype, значить все підключено правильно.
2
Другий варіант настройки навушників Скайп - через верхнє меню програми. В основному вікні програми зайдіть в «Інструменти» - «Налаштування» - «Налаштування звуку». Спочатку перевірте налаштування мікрофону, натиснувши на кнопку «Мікрофон (Realtek High Definition Audio)». За замовчуванням він вже виставлений. Якщо ви налаштовуєте його на ноутбуці, він найчастіше розташований у верхній панелі екрану, поруч з камерою. В звичайному ПК мікрофон може бути або в гарнітурі з навушниками, або в веб-камері. Виберіть потрібний, вибравши його зі списку в кнопці «Мікрофон».
3
Вимовте якусь фразу в мікрофон. Якщо з'являється зелена смуга, яка рухається зліва направо, значить мікрофон працює нормально.
4
Потім перейдіть до кнопки «Динаміки». В скайпі цієї ж кнопкою налаштовуються навушники (коли вони підключені). Рядок «Автоматична настройка динаміків» повинна бути відзначена галочкою. Натисніть на зелений значок «Play», поруч з кнопкою «Динаміки». Якщо ви бачите, що шкала звуку реагує, і ви чуєте тестовий звук Скайп, значить навушники налаштовані коректно.
5
Якщо при перевірці звук не чутно, спробуйте вибрати інший пункт у випадаючому списку кнопки «Динаміки». Переконайтеся, що ви перевіряєте саме ті навушники, які в даний момент підключені, переконайтеся також чи в правильний роз'єм вони підключені.
6
Для остаточної перевірки звуку зробіть тестовий дзвінок в Скайп. Для цього відкрийте меню «Налаштування звуку», в розділі «Інші можливості» - «Зробити тестовий дзвінок в Skype».
Skype є прекрасним способом спілкування через інтернет. За допомогою цього сервісу ви можете не тільки чути свого співрозмовника, але і бачити його. Для того щоб користуватися Skype, не потрібен дуже швидкісний інтернет. Також завдяки розвитку мобільних мереж третього покоління, які дають можливість користуватися швидкісним мобільним інтернетом, послугою Skype можна користуватися в дорозі за допомогою звичайного ноутбука. Єдине пристрій, який потрібно підключити для спілкування в Skype, це гарнітура.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - Skype;
  • - гарнітура (дротова, бездротова Bluetooth-гарнітура);
  • - USB-передавач.
Інструкція
1
Гарнітура для спілкування в Skype - це навушники разом з мікрофоном. Причому для більшої зручності мікрофон інтегрований в гарнітуру . Від гарнітури йдуть два дроти: зелений - для підключення навушників і рожевий - для підключення мікрофона. Відповідно, щоб підключити гарнітуру , вставте ці штекери в потрібні інтерфейси на материнській платі. Інтерфейси для підключення знаходяться на задній панелі системного блоку, хоча на деяких комп'ютерних корпусах можуть бути також і на передній.
2
Крім дротових гарнітур також існують бездротові Bluetooth-гарнітури. Вони набагато зручніше, так як крім відсутності проводів можна спокійно відлучитися від комп'ютера в разі такої необхідності.
3
Разом з бездротовою гарнітурою в комплекті йде USB-передавач. Вставте цей передавач у вільний USB-порт комп'ютера. Бездротові гарнітури оснащені кнопками харчування. Коли USB-передавач буде вставлений в комп'ютер, включите навушники. Після цього система повинна автоматично розпізнати нове підключене устаткування. Повинно з'явиться вікно з повідомленням «Пристрій підключено і готове до роботи». Якщо в комплекті з бездротовою гарнітурою йдуть драйвера з додатковим програмним забезпеченням, встановіть їх також.
4
Бувають ситуації, що не працює мікрофон. Щоб виправити цю проблему, натисніть по значку динаміка на панелі задач операційної системи правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть «Записувальний пристрої». Далі виберіть вкладку «Запис». З'явиться вікно з додатковими параметрами записи. Встановіть галочку навпроти мікрофона.
5
Додаткові параметри роботи гарнітур можна налаштувати в меню програми Skype. Також там є тест, за допомогою якого можна автоматично налаштувати роботу підключеної гарнітури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P-OdCPBRTGw