Як схуднути на 10 кг за місяць.

Скинути 10 кг або навіть більше за місяць - цілком реально. Основними факторами, що сприяють втраті зайвої ваги, є правильний режим харчування і спортивні тренування.
Інструкція
1
Перегляньте ваш режим дня. Для приведення фігури в норму особливе значення має здоровий і в міру тривалий сон. Вчені неодноразово доводили той факт, що люди, що сплять по 7-8 годин на добу, мають нормальні показники ваги, на відміну від тих, хто спить більше або менше часу.
2
Побудуйте правильне харчування. По-перше, необхідно розбити великі прийоми їжі на кілька маленьких. Оптимально буде приймати легкий сніданок в ранкові години і робити невелику перекуску за пару годин до обіду. Обід також не повинен бути надто насиченим. Краще з'їсти менше, але організувати ближче до вечора додатковий прийом їжі. Вечеря також обов'язково повинен мати місце і проходити не пізніше 18 годин, щоб їжа встигла перетравитися до настання сну.
3
Слідкуйте за енергетичним складом їжі. Намагайтеся складати меню так, щоб кількість споживаних калорій не перевищувала їх витрата. Наприклад, жінкам, які працюють в офісі і ведуть малорухливий спосіб життя, рекомендується поступово знижувати кількість калорій, споживаних щодня до 2000, після цього - до 1500 і, нарешті, до 1000. Одного місяця буде якраз достатньо, щоб скинути бажану кількість кілограмів .
4
Переконайтеся, що кількість споживаних за добу білків, жирів і вуглеводів також знаходиться в нормі. Рекомендується вживати за один прийом їжі не більше 25-30 грамів білка, так як більша його кількість не засвоюється і сприяє порушенню білкового обміну в організмі. Вуглеводів слід приймати 2-4 г на вагу власного тіла залежно від активності протягом дня. Жири повинні бути знижені до мінімуму.
5
Почніть інтенсивно тренуватися. Для початку підійде будь-який вид так званої кардіо-активності: зарядка, танці, стрибки на скакалці, біг вранці і т.д. Як тільки ви відчуєте, що стали більш витривалими, можна приступати до більш важких тренувань у фітнес-клубі. Відвідуйте його не менше 3 разів на тиждень і виконуйте вправи на всі групи м'язів в 3-4 підходах. Ваги снарядів повинні бути невеликими, але повторень у підході потрібно робити якомога більше - від 10 до 20. У сукупності з правильним харчуванням це сприятиме досить швидкого стоншенню жирової тканини.