Як видалити поштову скриньку Яндекс.

Все частіше перед користувачами інтернету постає питання не тільки про створення, а й про видалення своїх акаунтів з різних ресурсів. Видалення поштової скриньки з сервісу Яндекс можливо, сама процедура займає мінімум часу і зусиль і вчиняється в кілька кліків.
Вам знадобиться
  • - логін - пароль
Інструкція
1
Авторизуйтесь за допомогою пари логін - пароль. Для цього на будь-якій відкритій сторінці Яндекс клацніть по полю «Увійти в пошту», яке знаходиться в правому верхньому кутку сторінки. Введіть ваші персональні логін і пароль того ящика, який ви бажаєте видалити.
2
Потрапивши в особистий електронний ящик, клацніть по назві вашої пошти (логіну) в верхньому правому куті. Потім в меню списку оберіть пункт «Паспорт».
3
Ви опинитеся на сторінці ваших персональних даних, де і знаходиться кнопка «Видалити аккаунт». Натисніть її. Після цього поштовий сервіс повідомить вас, що видаляючи аккаунт, ви втрачаєте не тільки електронну поштову скриньку, а й втрачаєте доступу до різних програм Яндекса, прив'язаним до нього. Так, якщо ви користувалися сервісом Яндекс.Деньги, обов'язково виведіть з рахунку залишок коштів. Після видалення акаунта зняти гроші буде неможливо.
4
Тепер вам буде потрібно лише підтвердити свій намір видалити пошту: ввести поточний пароль, а також набрати контрольні символи з картинки, які підтверджують, що ви - людина, а не програма.
5
Повторно натискаєте кнопку «Видалити аккаунт». Після цього аккаунт буде видалений, а ви опинитеся на стартовою пошукової сторінці Яндекса.
6
Ви можете перевірити, що видалення пошти пройшло успішно: спробуйте заново зайти в поштову скриньку зі сторінки Яндекс: сервіс видасть повідомлення: «Неправильна пара логін - пароль. Авторизуватися не вдалося ». Це означає, що вашої поштової скриньки більше не існує.
Зверніть увагу
Видалення пошти носить безповоротний характер. Тому перш ніж видалити непотрібний вам e-mail, перевірте, що там не міститься важливою для інформації. Після видалення листи вкладені файли будуть вже недоступні. Переконайтеся, що ви не очікуєте отримання важливих повідомлень на цю адресу. Перед видаленням повідомите адресатів про зміну вашого аккаунта, відправте їм повідомлення з адресою нової пошти.
Деякі поштові ящики створюються на певний період, після якого обліковий запис перестає бути потрібною. Видаліть непотрібний аккаунт за наступною схемою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з підключенням до інтернету
  • - елементарні знання в галузі комп'ютерних технологій
Інструкція
1
Зайдіть в обліковий запис, який збираєтеся видалити. У правому верхньому куті знайдіть вкладку «Паспорт». Натисніть її.
2
В Паспорті перейдіть вниз і знайдіть команду «видалити акаунт». Клацніть команду.
3
Введіть у поле для пароля пароль від облікового запису і підтвердіть видалення. Готово.