Як вибрати тональний крем для проблемної шкіри.

Дівчатам, яких турбують які-небудь проблеми зі шкірою, відомо, наскільки складно буває замаскувати її дефекти. На допомогу в таких випадках приходять тональні засоби для проблемної шкіри, розроблені провідними фахівцями в області косметології.
Інструкція
1
Таке поняття, як «проблемна шкіра» сприймається кожною дівчиною по-своєму. Для однієї - це особа з «зайвими» волоссям, для іншого - шкіра, вкрита прищами, для третьої - круги під очима і розширені пори. Саме тому, обираючи тональний крем, необхідно ґрунтуватися на конкретних дефектах шкіри. Якщо дефект незначний, можна скористатися коригувальним олівцем.
2
Тональні засоби для проблемної шкіри відрізняються від звичайних тональних кремів своїм складом. Вони містять особливі речовини, які борються із запальними процесами на шкірі, або компоненти з ефектом ліфтингу. Головне достоїнство тонального крему для проблемної шкіри - здатність не тільки маскувати, надаючи гладкість і матовість, а й лікувати, покращуючи колір.
3
На сучасному ринку косметики непогано зарекомендували себе засоби марки Vichy. Великим попитом користується коректуючий олівець цієї марки - «Дермабленд», а також тональні креми для проблемної шкіри «Віші Норма Тон» і «Віші Норматент».
4
При незначних вугрових висипаннях ефективно тональний засіб «Ексофілак», матирующий крем «Merck», а також крем з нежирної текстурою «Avene». Для тонкої шкіри з почервоніннями підійде «Розельян - тональний догляд» від Biorga. Також для приховування прищиків можна використовувати «Легкі емульсії Кувранс oil-free» від Avene або «Зелено-бежевий олівець Клінанс». Це засіб має подвійну дію: зелена половина візуально усуває почервоніння і виявляє кератолітичну дію, а бежева завершує маскування.
5
Власницям тендітної шкіри, через яку проглядає капілярна мережа, краще використовувати тональні засоби, не тільки створюють видимість здорової шкіри, але і володіють лікувальною дією, наприклад, «Фотодерм AR крем SPF 50». Такі креми наносяться на шкіру або після того, як буде нанесено і вбереться основний лікувальний засіб, або на очищену шкіру.
6
Іноді навіть молоде обличчя виглядає недосконалим через відсутність рівного відтінку шкіри. Щоб вирішити цю проблему і виправити недолік, лабораторією Vichi була випущена тонуюча емульсія «Олиго 25». До її складу входять марганець і світловідбиваючі частинки, які створюють ефект сяючої шкіри.