Як відформатувати зовнішній диск.

Сьогодні зовнішні жорсткі диски можуть бути запрограмованими кількома варіантами файлових систем. Щоб пристрій змогло працювати на вашому ПК, потрібно виконати його правильне форматування.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, зовнішній жорсткий диск.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує декілька різновидів зовнішніх жорстких дисків. Деякі з них реалізуються з уже встановленим форматуванням під певну файлову систему, деякі ж пристрої є універсальними, їх форматування під потрібну файлову систему здійснюється під час підключення диска до комп'ютера. Розглянемо два варіанти форматування зовнішнього жорсткого диска.
2
Форматування диска з передвстановленою файлової системою. Після того, як ви підключите пристрій до комп'ютера, він буде відображатися в розділі «Мій комп'ютер», проте запис файлів на нього може бути неможливою, оскільки файлова система вашого комп'ютера і система жорсткого диска можуть не збігатися. Для того щоб пристрій став доступним для запису, його необхідно відформатувати під потрібні для вас параметри. Клікніть правою кнопкою мишки по ярлику пристрої та виберіть пункт «Форматувати». У вікні, задайте параметр «Форматування» і натисніть на кнопку «Почати». Після завершення операції, пристрій стане доступним для запису і читання файлів.
3
Форматування універсального диска. В цьому випадку під час підключення пристрою до комп'ютера вам необхідно встановити на ПК драйвера, які ви знайдете в комплекті поставки з вінчестером. Майстер установки автоматично визначить файлову систему вашого комп'ютера і виконає форматування пристрою з відповідними параметрами.