Як видалити родимку в домашніх умовах.

Родимки - доброякісні утворення на шкірі. Вони виникають внаслідок накопичення в клітинах шкіри пігменту меланіну. Не завжди родимки додають людині краси. Позбутися від них можна і в домашніх умовах, але в цьому випадку необхідно дотримуватися особливої обережності.
Вам знадобиться
  • - лимон; - Чистотіл; - Часник; - Оцет; - Крейда; - Конопляна олія; - Стебло хлібного колоса.
Інструкція
1
Виведіть родимки за допомогою соку лимона і часнику. Умочіть пензлик або ватний тампон в одну з рідин і помажте освіту на шкірі. Потім таким же чином нанесіть на нього іншу рідину. Дану процедуру слід проводити по декілька разів на день. Згідно з народним повір'ям, цей спосіб дозволяє позбавити від родимки всього за тиждень.
2
Спробуйте застосувати настій чистотілу. Протирайте їм родимку кожен день, поки вона не зникне. За народними рецептами, зібрати сік чистотілу потрібно в перший день молодика, а застосовувати - тільки на другу ніч. Змащуйте родимки соком декілька разів на день. Вважається, що це особливо ефективний засіб проти утворень великих розмірів.
3
Видаліть родимку, використовуючи оцтову есенцію. Дотримуючись обережності, капає по одній її краплині щодня впродовж тижня. Якщо освіта не пройшло, витримайте паузу в декілька днів і повторіть процедуру.
4
Позбавтеся від родимки за допомогою мазі з конопляного масла. Змішайте крейду і конопляну олію в пропорції один до чотирьох. Змащуйте потрібне місце кілька разів на день протягом тижня.
5
Скористайтеся старовинним способом позбавлення від утворень на шкірі. З коренем вирвіть стебло хлібного колоса, уколи кілька разів родимку гострим краєм соломинки і відразу після цього закопайте її в сиру землю коренем вгору. Згідно з повір'ям, коли соломинка згниє, зникне і сама родимка. Замість колоска можна також скористатися сухий билинкою, відірвавши її верхівку.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що медики не схвалюють подібні способи. По-перше, ефективність їх поки не доведена, а, по-друге, при найменшій помилку родимка може переродитися з доброякісного в злоякісне утворення. Якщо вона дійсно вам заважає, краще все ж відвідати фахівця, проконсультуватися з ним і видалити її в спеціалізованому центрі.