Лимонна дієта для схуднення.

Лимон допомагає худнути завдяки унікальній властивості розщеплювати жири за допомогою міститься в ньому натуральної кислоти. Лимон, як і будь-який фрукт, рекомендований для дієт, чудово заглушає відчуття голоду і прискорює обмін речовин. Тому лимонна дієта для схуднення знову на піку популярності.
Лимонна дієта для схуднення від інших жорстких методик боротьби із зайвими кілограмами відрізняється відсутністю строгих обмежень. Лимон прискорює вироблення шлунково-кишкового соку, покращує і стабілізує травлення, нормалізує рівень глюкози і сприятливий для імунітету.

Лимонна дієта по днях

Необхідна на день кількість лимонного соку, розведеного теплою водою, слід випивати вранці натощак.В перший день лимонної дієти випийте сік лимона, змішаний зі склянкою води. З другого по шостий дні збільшуйте кількість лимонів і об'єм води: починайте з двох фруктів на стільки ж склянок і доведіть об'єм до шести лимонів. Сьомий день - розвантажувальний, тобто слід відмовитися від їжі на користь трьох лимонів, віджатих в три літри води (можна додати столову ложку меду), які слід пити весь день.С восьмого по тринадцятий день зменшуйте кількість лимонів і об'єм води для розведення. Починайте з шести жовтих фруктів на шість склянок і дійдіть до пропорції один до одного. У чотирнадцятий день розбавте сік трьох лимонів трьома літрами чистої води і, відмовившись від їжі повністю, пийте кислу воду протягом дня.

Як дотримуватися лимонну дієту

• Якщо один-три склянки лимонної води натще випити нескладно, то чотири -шість може виявитися скрутним. У такому випадку дозволяється розділити рекомендовану на день воду на три прийоми і випивати її за годину до їжі. • Після лимонного соку рот слід прополоскати чистою водою, оскільки кислота може зруйнувати емаль зубів. Або пити сік через соломинку. • Протягом дня харчуватися можна будь-якими продуктами, але дотримуючись помірність і віддаючи перевагу овочам і фруктам. • Лимонна дієта для схуднення дозволить розлучитися з чотирма-п'ятьма кілограмами зайвої ваги за два тижні. • Не слід надмірно знижувати середньодобову калорійність продуктів, доводячи організм до виснаження. • Лимонна дієта здоровим організмом переноситься добре. Але повторювати її можна не частіше 4 разів на рік з великою перервою.

Протипоказання лимонної дієти

Вживання кіслосодержащіх напоїв натщесерце здатне спровокувати загострення хронічних захворювань. Лимонний сік протипоказаний людям з кислотністю шлунка, а також при гастриті, виразковій хворобі, дисбактеріозі кишечника, панкреатиті, ентериті і коліті.