Як прикрасити вікно навесні.

Весна подзадержалась в дорозі. Сірі хмари, почорнілий сніг, бруд на дорогах - все це не сприяє поліпшенню настрою. Щоб не допустити виникнення депресії, можна по весняному декорувати вікно. Яскравий оазис у вашій квартирі допоможе пережити незатишні часи і дочекатися сонячних днів.
Вам знадобиться
  • - квіткові горщики; - Контейнери для розсади; - Висока ваза; - Великодні аксесуари; - Штучні комахи; - Легкі фіранки.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до декорування вікна, очистіть його від скопилася за зиму бруду. Зовсім необов'язково при цьому влаштовувати генеральне миття, час для неї ще прийде. Поки ж буде цілком достатньо зібрати більш-менш великі скупчення пилу та вуличної сажі. Особливу увагу приділіть стеклам, добре протріть їх, щоб дати можливість першим боязким променям сонця безперешкодно проникнути в квартиру і додати фарб вашої композиції.
2
Спробуйте уявити, про що в першу чергу думає людина при слові «весна». Зазвичай це первоцвіти, зелена трава, яскраві фарби і велика кількість сонячного кольору. Орієнтуйтеся на ці та близькі до них асоціації. Проходячи повз квіткового магазину, купіть пару невеликих горщиків з пагонами нарцисів, тюльпанів, гіацинтів або примули. Окрасьте самі горщики пастельними фарбами - небесно-блакитний, ясно-жовтою, ніжно-зеленою.
3
Поставте на підвіконня вузьку високу вазу зі зрізаними гілками верби, вишні, берези або навіть тополі. Вибирайте гілки з набряклими нирками, готовими до пробудження. Зріжте їх під гострим кутом, занурте в теплу воду. Міняйте воду раз на 2-3 дні, оновлюючи при цьому зріз. Буквально через пару днів проклюнутся перші листочки і бутони, в кімнаті відразу запахне весною.
4
Кухонне ж вікно можна прикрасити горщиками з пряними травами - базиліком, кропом, розмарином або петрушкою. Виростите салат крес. Візьміть плоский пластиковий контейнер, вистелити його дно мокрими паперовими рушниками, рівномірно розподіліть насіння салату і через пару днів у вас з'явиться багата вітамінами декорація, яка виявиться дуже до речі до сніданку чи обіду.
5
На весняну пору припадає паска, тому дуже в тему будуть різнокольорові яйця, укладені в солом'яне гніздо або заховані усередині вкриває подконнік штучної трави.
6
Не забувайте і про шторах. Зніміть завіси, виперіть їх від зимової пилу, а то й зовсім змініть на нові з легкого напівпрозорого матеріалу, що пропускає сонячне світло. Приколіть до них пару невеликих штучних метеликів, бабок або сонечок, яких можна купити готовими або спробувати змайструвати самостійно з підручних матеріалів.
Зверніть увагу
Останнім часом у продажу з'явилися наклейки на скло, їх ви теж можете використовувати при декорування вікна. Аплікації у вигляді свіжої трави, невеликих квіткових букетів, різнокольорових комах будуть виглядати дуже по весняному. Слідкуйте тільки за тим, щоб вони не були занадто великими і не перешкоджали проникненню світла зовні. Чим більше його буде, тим яскравіше заграють фарби і стане ближче весна.
Корисна порада
Ви можете поєднати корисне з приємним, розмістивши на підвіконні городню розсаду. Щодня спостерігаючи за молодими рослинами, ви неодмінно відчуєте наближення нового дачного сезону і пов'язаного з ним тепла.