Як включити миша.

Сьогодні існує два способи підключення комп'ютерної мишки: через інтерфейс USB, а також за допомогою шнура. У кожного способу існують свої переваги і недоліки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мишка, драйвера.
Інструкція
1
Підключення бездротової мишки допомогою USB. Даний спосіб можна умовно розділити на два етапи: установка необхідного програмного забезпечення та підключення самої мишки до комп'ютера. Перед тим, як ви зможете скористатися мишею , вам потрібно встановити на ПК драйвера, які в обов'язковому порядку мають бути присутніми в загальному комплекті поставки (також в комплекті повинен знаходитися USB-передавач, за рахунок якого мишка працюватиме) .
2
Установка драйвера. Вставте в дисковод комп'ютера диск з програмним забезпеченням, після чого виконайте установку відповідних моделі вашої мишки драйверів на комп'ютер. В процесі установки не рекомендується змінювати її шляху (якщо ви досвідчений користувач ПК, ви можете встановити драйвера в той каталог, який вважаєте за потрібне). Після того, як ПЗ для мишки було встановлено на комп'ютер, ви можете перейти до її підключенню.
3
Вставте в будь-який активний USB-порт передавач, який йде в комплекті з мишкою. Перевірте наявність в миші зарядженої батарейки. Після визначення пристрою комп'ютером, перемкніть на мишки тумблер в положення «ON». Тепер ви можете продовжити роботу з новою мишею .
4
Підключення мишки через провід. Тут вам не доведеться проводити будь-які маніпуляції з налаштуваннями системи. Все, що вам потрібно зробити, це включити провід у відповідне гніздо на задній панелі ПК (штекер зазвичай позначається зеленим кольором, отже, вам потрібно гніздо відповідного кольору).