Коли міняти гуму навесні.

З приходом весни багато водіїв замислюються над тим, коли ж настане відповідний час для зміни гуми з зимової на літню. Кожна з цих різновидів коліс адаптована під певні умови використання, і в цьому питанні дуже важливо не поквапитися, але і зволікати особливо теж не варто.
Інструкція
1
Точної дати перевстановлення сезонної гуми ви не знайдете ні в технічному паспорті транспортного засобу, ні в правилах дорожнього руху. Єдине вказівку свідчить, що ви повинні орієнтуватися на погодні умови. Але це більш, ніж приблизна рекомендація.
2
Головне правило говорить: не варто викочувати новий набір коліс, як тільки зійшов сніг. Весна - дуже нестійкий час року, морози і снігопад можуть повернутися абсолютно несподівано. Тільки тоді, коли встановиться постійна температура вранці і ввечері від 7 ° C і вище, можна замислитися про візит в автосервіс. Якщо ви їздите також протягом ночі, то доведеться почекати, щоб і вночі температура не опускалася нижче вищеназваного рівня.
3
Як довго продовжувати роз'їжджати на зимовій гумі, залежить від місця вашого проживання. В окремих регіонах зима може не здавати своїх позицій дуже довго. Особливо обережним потрібно бути в горах. Ожеледиця на схилах може зберігатися мало не до самого літа. Плануючи поїздки в гористу місцевість, майте це на увазі.
4
Помізкуєте, чи немає у вас можливості в разі раптового похолодання пересісти на день-другий на громадський транспорт. Якщо так, можете не затягувати з перевзуванням, адже ви завжди можете залишити автомобіль вдома, щоб не піддавати себе і оточуючих зайвої небезпеки.
5
Велике значення має також, де і як ви будете міняти колеса. Може трапитися, що автосервіси опиняться перевантаженими вашими колегами по керму, які запланують зміну в той же час, що і ви. Не потрібно даремно втрачати час, поїздите ще пару тижнів на зимовій гумі. Нічим це не загрожує, зате пізніше ви зможете справити процедуру без очікування в довгій черзі.
Корисна порада
Якщо ж ви зважилися на переустановлення самостійно, не забувайте про коректне проведенні монтажу. Мало просто встановити колеса, обов'язково проконтролюйте тиск в них і глибину профілю на гумі. Ваша безпека залежить в цьому випадку виключно від вас самих.