Як вичісувати собаку навесні.

Весняна линька завдає чимало непряітностей, як самому собаці, так і її господареві. Випала шерсть рівним шаром вистилає підлогу житла, невипавшая ж неохайним клаптиками звисає з вашого вихованця. У ваших силах допомогти подолати псу цей сумний період з мінімальними наслідками і в максимально короткі терміни.
Вам знадобиться
  • - щітка; - Гребінець; - Спеціальна рукавичка; - Пивні дріжджі; - Риб'ячий жир.
Інструкція
1
Найсильніше собаки линяють саме навесні. Довга зимова шерсть випадає, поступаючись місцем короткої літньої. Ви можете вплинути на цей процес, підгодувавши собаку вітамінами і спеціальними добавками, що підтримують собачий організм в непросту пору. Купіть в аптеці таблетки пивних дріжджів і риб'ячий жир. Дріжджі прискорять зростання вовни, а ненасичені жирні кислоти додадуть їй блиск і красу.
2
Інтенсивність линьки сильно залежить від породи пса, у деяких з них шерсть випадає справжніми жмутами. Часто трапляється, що окремі волоски вже випали, але збившись з сусідніми продовжують звисати, доставляючи собаці нестерпний свербіж. Тому не лінуйтеся вичісувати вашого звіра, бажано робити це кілька разів на день.
3
Спочатку пройдіться по всьому тілу тварини за допомогою щітки, щоб видалити клаптики випала шерсті. І тільки тоді, коли на щітці нічого не залишатиметься, можете братися за гребінець.
4
Поступово крок за кроком відокремлюйте невеликі ділянки хутра, проводите по ним гребінцем, намагаючись захопити випадає підшерсток. Якщо ж ваша собака належить до категорії короткошерстих, буде цілком достатньо пройтися по ній і просто щетинистою щіткою.
5
Ви можете використовувати також спеціальний спрей для догляду за собачої шерстю. Він не тільки зробить волосяний покрив м'яким, але й забезпечить його всіма необхідними поживними речовинами. Збризніть хутро, стежачи, щоб частинки спрею не влучили тварині в рот або очі, швиденько пройдіться щіткою вздовж усього тіла.
6
У більшості випадків вичісування подобається собакам. Ставтеся до процедури, як до чергової можливості спілкування з вашим вихованцем. На завершення процесу надіньте на руку спеціальну рукавичку, пройдіться нею уздовж боків пса, обітріть живіт і внутрішні поверхні ніг, щоб видалити залишки волосся.
Корисна порада
Вичісуйте тварина мінімум раз на день, і тоді ви зможете обидва повною мірою насолодитися навесні з перших же її днів.