Різниця між маркетингом в B2B і B2C.

Логіка проти ЕмоційСуществует різниця між маркетингом в секторі В2В і В2С, чи вірите ви цьому чи ні. І ця різниця дуже глибока. Коли ви продаєте в B2B ви повинні розуміти, ці компанії працюють над ефективністю процесу покупки для того, щоб заощадити час і гроші. Це часто пояснює, чому покупка

Логіка проти Емоцій

Існує різниця між маркетингом в секторі В2В і В2С, чи вірите ви цьому чи ні. І ця різниця дуже глибока. Коли ви продаєте в B2B ви повинні розуміти, ці компанії працюють над ефективністю процесу покупки для того, щоб заощадити час і гроші. Це часто пояснює, чому покупка в B2B грунтується більше на логіці, і чому покупка в В2С більше ґрунтується на емоціях.

Маркетинг для B2B

Коли ви виходите на ринок B2B, ви повинні зосередитися на логіці продукту. Ви можете зробити це, зосередивши увагу на особливостях продукту. Вам також потрібно зрозуміти, який існує процес покупки в компанії і як вони діють в рамках цієї процедури. На ринку B2B дуже важливі знання та інформація про продукт. Ваше найефективніший маркетингове повідомлення має бути зосереджена на тому, як ваш продукт або послуга економить їх час, гроші і ресурси. Ваші клієнти на ринку В2В більш зацікавлені в логіці вашого продукту. Вони захочуть дізнатися більше про особливості і як це допоможе їм економити час, гроші і ресурси.

Маркетинг для B2C

Коли ви продаєте звичайним споживачам на ринку В2С, вам потрібно зосередитися на перевагах продукту. Їх рішення є більш емоційним. Споживачі відрізняються тим, що вони вимагають різних каналів дистрибуції для їх зручності. Їм не потрібні тривалі маркетингові повідомлення. Вони не хочуть розуміти ваші пільги; замість цього вони хочуть, щоб ви чітко вказували які вигоди вони повчать від вашого продукту. Ваші самі ефективні маркетингові стратегії повинні бути зосереджені на результатах і вигоди, які ваш продукт або послуга буде приносити споживачам на ринку В2С. Ваші клієнти в В2С буде купувати більше на емоціях. Вони більше зацікавлені в користі продукту. Вони хочуть дізнатися більше про те, як ваш продукт або послуга допоможе їм і яку користь він принесе їм особисто. Наприклад, розглянемо таку ситуацію: Мій продукт лосьйон. Мій лосьйон зволожує шкіру і знімають свербіж шкіри. Мої клієнти в B2B будуть найбільш зацікавлені в характеристиці лосьйону, який зволожує шкіру. Мої клієнти в B2C будуть найбільш зацікавлені в користі - полегшення свербіння шкіри. Ми будемо дуже ефективні в маркетингу, якщо розуміємо, які потреби є у кожного з цих ринків, щоб прийняти правильно маркетингове рішення.